Психологія відносин: важливі речі, про які повинна знати кожна жінка

Для того, щоб збереглися чудові та міцні стосунки з коханою людиною потрібно багато зробити, бо це зовсім непростий процес. Саме тому багато людей розходяться. Чому це відбувається? Що потрібно враховувати, щоб уникнути розриву стосунків зі своїм коханим? Далі розкаже “Криворіжанка”

Починаючі нові відносини, людина хоче побудувати їх орієнтуючись на досвід минулих поколінь або на свій особистий досвід, врахувати поради близьких та друзів, прочитані книжки та переглянуті фільми. Розглянемо, про які ж нюанси треба пам’ятати, коли справа дійшла до кохання.

Завжди будьте самою собою

Насправді, це дуже просто зробити. Все, що для цього потрібно – не одягати ніколи маску в стосунках, тобто не прикидатися, що ти інша. Зрозуміло, що грати постійно просто не вийде, а коли ви почнете випадати з ролі, то ваш партнер відразу відчує вашу фальш. Також, рано чи пізно ви теж не захочете грати цю гру, вона вам набридне. І замість радісних стосунків з коханим, ви будете мати велике внутрішнє психологічне напруження. Тому, потрібно завжди бути справжньою, бути самою собою. Ви така, яка ви є, з усіма вашими вадами та перевагами. 

Любіть і зрозумійте себе

Деякі люди готові кинутись в нові стосунки для того, щоб забути про минулий негативний досвід відносин, для того, щоб вже інший коханий вилікував їх душевну рану та зібрав докупи колись розбите серце. Це найбільш поширена помилка. За словами психологів, в першу чергу потрібно взяти перерву та відпочити, при цьому розбиратися у собі самій. І тоді, коли ви досягнете внутрішньої гармонії, впорядкуєте своє минуле, пробачите та забудете, а також будете дійсно себе любити, саме тоді ви зможете по справжньому відкрити серце іншій людині та спробувати побудувати більш міцні стосунки, ніж ті, що у вас були раніше.

Будьте впевнені в собі

Не засуджуйте себе у всіх можливих гріхах, але зосередьтеся на своїх недоліках. Ви повинні зрозуміти, що ніколи не будете ідеальною. Але деякі моменти все ж таки роблять нас унікальними. Треба любити себе такою, якою ви є. 

Вимагайте більше, коли знаєте, що цього заслуговуєте

Не треба давати добро на побудову любовних відносин у тій ситуації, коли ви не відчуваєте себе щасливою. Не треба боятися говорити з партнером про те, що відбувається у вашій душі. Попросіть від нього більшого, якщо відчуваєте, що заслуговуєте на це, але не отримуєте. Пам’ятайте, що жодна людина у світі, крім вас, не може дізнатись про ваші думки та почуття, тому не очікуйте марно на раптові прозріння від вашого коханого. 

Пам’ятайте, що люди рідко змінюються

Якщо ви впевнені, що коли розпочинаєте нові відносини, то зможете змінювати коханого, то ви дуже помиляєтесь. Люди не змінюються. Не треба витрачати час, щоб зробити когось краще, це не ваша справа. Краще зайнятись собою та своїми душевними якостями. 

Навчіться розрізняти любов та бажання

Пристрасть, бажання триває певний період, це може бути і декілька місяців, а може бути і рік-два. Буває, що це навіть може перерости у справжні почуття. А ось любов може тривати все життя, якщо її правильно підтримувати. Навчіться розрізняти ці два стани тіла та душі. 

!"