Місця, де можна зробити романтичну пропозицію у Кривому Розі

Кривий Ріг – унікальне місто. Незважаючи на те, що воно є промисловим центром усієї України і тут знаходиться найбільший кар’єр у Європі, і одні з найбільших металургійних підприємств, у ньому є своя залізна романтика та унікальні місця для пропозиції руки та серця. Далі на kryvorizhanka.

Пропозиція на краю найбільшого кар’єру в Європі

У Кривому Розі на Інгульці знаходиться один із найбільших кар’єрів у всій Європі. Він був відкритий у 1955 році і за роки діяльності його розміри досягли 462 метри завглибшки. Пропозиція на оглядовому майданчику кар’єра дуже незвичайна і точно запам’ятатися на все життя, адже з оглядового майданчика відкривається невимовний вид на видобувну діяльність. Саме у цьому криється вся криворізька романтика.

Пропозиція на човновій станції

Звичним романтичним місцем для пропозиції руки і серця є Човнова Станція. Вона знаходиться у парку імені Федора Мершавцева. Цей об’єкт не просто підходить для романтичної пропозиції, але вже багато років є невід’ємною частиною фотосесій усіх молодят. Крім того, біля човнової станції на мосту за традицією молоді вішають замки.

Пропозиція на вершині криворізької “гори”

Як відомо, Кривий Ріг промислове місто, і внаслідок видобутку залізняку в місті утворилися відвали. За багато років їх рекультивували, і вони перетворилися на справжні “гори”. На них водять цілі екскурсії та просто влаштовують прогулянки місцеві мешканці. Зробити романтичний похід з пікніком, а потім і гарну пропозицію руки серця можна на Петровському відвалі та Бурщицькому відвалах. З Петровського відвалу відкривається дуже гарний вид на Покровський та Саксаганський район. Навесні там можна побачити безліч пахучих цвітінь. З Бурщицького відвалу відкривається неповторний краєвид на Центрально-Міський район. Влітку пагорби відвалу повністю вкриті фіолетовими квітами – безсмертниками. Вони надають особливої ​​романтичної атмосфери.

Вид із Бурщицького відвалу.
Вид з Петровського відвалу.

Пропозиція на набережній

Біля Льодової Арени Кривого Рогу є ставок із набережною. Це улюблене місце для прогулянок багатьох криворіжців. Тут добре впорядкована територія, гарні заходи сонця, а також можна побачити як по мосту через ставок їде міська пам’ятка – метротрам. Також поруч знаходиться парк Богдана Хмельницького. Тому набережна може стати чудовим місцем для несподіваної пропозиції під час звичайної прогулянки.

Пропозиція біля водоспаду

Пропозиція, яка запам’яталася на довгі роки – це пропозиція біля водоспаду. Водоспади у Кривому Розі знаходяться на Карачунах. Вони утворилися внаслідок скидання води з Карачунівського водосховища. Щороку до водоспадів приїжджають відпочивати багато місцевих мешканців та гостей міста. Місцевість просто вражає своєю красою. Біля водопадів відчувається енергетична сила. Тому для другої половинки відпочинок та пропозиція у такого незвичайного місця буде великою радістю.

Пропозиції на скелях МОДРу

Варіант пропозиції руки та серця на скелях МОДРу може підійти для любителів відпочинку на природі та гарних заходів сонця. Зі скель відкривається невимовний вид на приватний сектор району Цегляний, який гарно освітлюють промені сонця, що сідає і на річку Інгулець.

Пропозиція у центрі міста

Проспект Поштовий є історичним осередком міста. Саме з цієї вулиці почало розвиватися місто Кривий Ріг. Щодня на цю вулицю приїжджають сотні людей, щоб прогулятися та зробити фото на згадку. Також проспектом проводять екскурсії, так як на ньому знаходиться безліч старих будівель.Тому зробити пропозицію прямо посеред головного проспекту міста буде дуже сміливим і дуже романтичним рішенням. До того ж, центральна частина проспекту перекрита для машин.

Пропозиція у ресторані

Така пропозиція підійде для тих, хто любить смачно поїсти та душевно провести вечір. Ресторан для пропозиції руки та серця можна вибрати абсолютно будь-який. Крім того, домовитися з адміністрацією для сюрпризу другої половинки. Один з відповідних ресторанів може бути “Парк Віллоу”, який знаходиться всередині парку імені Федора Мершавцева. Місце дуже спокійне, душевне та романтичне. Завжди грає спокійна музика, а довкола ресторану знаходиться зелень, річка та головна перлина міста – Човнова Станція.

Пропозиція біля блакитної лагуни

У Кривому Розі є кілька затоплених кар’єрів, котрі давно стали улюбленими місцями для відпочинку місцевих мешканців. Один із кар’єрів знаходится на Карачунах, а інший на мікрорайоні Зарічний. На березі озера можна не просто провести добре вечір і помилуватися блакитною водою, а й зробити незабутню пропозицію руки та серця другій половинці.

Пропозиція у Зимовому саду або в Ботанічному саду

Зимовий сад у Кривому Розі знаходиться у Палаці Культури Саксагань. Там під скляним дахом зібрано безліч зелених рослин. Вони надають особливої атмосфери усамітнення. Тому Зимовий сад може стати відмінним місцем для гарного проведення часу, фотосесії та пропозиції руки та серця.

Ще одним гарним місцем для пропозиції руки та серця може бути Ботанічний сад Кривого Рогу. Він вражає своєю красою та унікальними червонокнижними рослинами. Тут безліч красивих локацій на яких можна вимовити ті самі слова: “Ти вийдеш за мене?”.

Пропозиція у альтанці

Одним із найкрасивіших та найкращих місць для пропозиції буде пропозиція у альтанці парку Гданцівський. Зазвичай у альтанках відпочивають, читають книги, влаштовують пікніки та милуються гарним виглядом, що відкривається з альтанок на Човнову Станцію. Для другої половинки можна влаштувати сюрприз у альтанці: приготувати вечерю, зробити подарунок, замовити надувні кульки, посидіти закутаними у пледи та помилуватися гарним видом на річку Інгулець та інше. Це допоможе створити ще більш романтичну та приємну атмосферу. Після цього можна зробити дуже красиву пропозицію з видом на Човнову Станцію.