Що криворіжцям необхідно знати про встановлення вінірів

Зараз вініри дуже популярні як і в усьому світі, так і серед криворіжців. Але що це таке? Якщо говорити простими словами вініри – це один з методів реставрації зубів, який виконується за допомогою кераміки. Їх популярність зросла через те, що вініри покращують посмішку, змінюють форму і колір самих зубів, за допомогою них можна усунути щілини між зубів. Далі на kryvorizhanka.

Технологія установки такої краси досить таки проста. Зуби на які будуть встановлюватися вініри обточуються і відповідно накривається ковпачком-вініром з кераміки.

Історія сьогоднішнього тренда

Старт розвитку вінірів можна вважати 1928-го роком. Практично сто років тому Чарльз Пікунс продемонстрував свою розробку з порцеляни так званий “голлівудський міст”. Але така розробка була тимчасовою і в основному використовувалася для зйомок фільмів.

У 1937-му році вже з’явилися вініри з акрилу. Вони вже були не тимчасові як їх попередник. Акрилові вініри можна було зафіксувати на зуб за допомогою спеціального протезного клею. Але і ця модель була не довговічна.

Інший дослідник Майкл Буонкор в області стоматології зробив цілу революцію представивши світу можливо фіксації порцелянових вінірів до травної емалі зубів.

На даний момент існує багато варіантів установки вінірів з кераміки, це різна товщина, способи виготовлення, колір і багато іншого.

Які переваги та недоліки чекати

Кожен криворіжець звичайно ж повинен звернутися до профільного лікаря за докладної консультацією про цю процедуру. На даний момент найпопулярніші встановлюються вініри -порцелянові. До недоліків такої процедури можна віднести, то що зменшується обсяг твердої тканини зуба, і уникнути цього при установці вінірів, на жаль неможливо, так як вініри необхідно місце. Але стоматологи зайвого, звичайно не приберуть, їх зацікавленість навпаки в тому, щоб по максимуму зберегти поверхню зуба. Ще одним недоліком такої установки є чутливість до холоду і теплу під час лікування і протягом наступного місяця. Протягом усього лікування пацієнт може відчути дискомфорт, так як процедура аж ніяк не швидка.

Перевагами установки вінірів є звичайно ж впевненість в собі, психологічне задоволення і новий зовнішній вигляд.

Який термін експлуатації?

В основному з вінірами можна ходити від 18-ти місяців і аж до 25-ти років. Звичайно ж вони вимагають постійного огляду і ремонту в разі поломки. Зі статистичних відомостей 7% поламаних вінірів вже неможливо відновити, а 36% виниров вимагають хорошого ремонту вже через 10-ть років. Основними проблемами які призводять до ремонту виниров є – мікровитік, розклеювання і перелом.

Найбільш поширеною причиною чому ламаються і розклеюються вініри є те що при встановленні вініра на зуби, на них не вистачає зубного субстрату. Також причиною поломки є і надмірне стискання зубів або якщо вініри були встановлені на зуби зі значними дефектами або запломбованими каналами.

.