Що криворіжцям потрібно знати про токсичну людину?

Останнім часом вживання виразу “токсична людина” стало звичайним у повсякденному житті. Але в більш ранні часи таку людину називали маніпулятором, або ж говорили, що в неї просто такий “важкий характер”, вона дуже настирлива і егоїстична. У 1990-х роках таку людину називали “енергетичним вампіром”, у 2000-х роках уже термін змінився на психологічний. Всі ці терміни зводяться тільки до однієї – токсичної людини, яка вміло використовує свої методи впливу на інших людей, в які ніколи не входять інтереси і думки інших людей. Більше на сайті kryvorizhanka.com.ua

У спілкуванні криворожан напевно є така людина поруч із яким постійно відчувається вина без будь-яких причин. Відчувається незручність, ніби цю людину підводять. Більшість таких токсичних людей вибираю позицію жертви і поводяться як жертва поряд із оточуючими. Але насправді це не жертва, таких людей називають пасивними агресорами.

У списку нижче представлені показники, за якими криворіжці можуть розпізнати такого агресора серед кола спілкування або просто бути попередженим, щоб не потрапити до його пастки.

Токсична людина любить у негативному ключі висловлювати про інших

Якщо комусь із криворіжців довелося зустріти таку людину, яка дуже погано ставиться до інших людей, погано про них відгукується й інше, то не варто навіть заводити розмову з такими людьми. Що це за такі люди, які погано ставляться до людей яких навіть до ладу не знаю. Це токсичні люди, і якщо вони говорять усякі гидоті про мало знайомих їм людей, то з упевненістю у сто відсотків і про вас вони будуть говорити не краще. Тому краще утриматися від спілкування з такими жахливими людьми та тримати дистанцію з ними.

Безперервні скарги

Токсичні люди дуже негативні. Складно повірити в те, як вони взагалі живуть і можуть виконувати свої функції в такій тоні негативу, який вони самі й створюють. Вони люблять скаржитися та скаржаться абсолютно на все. На їжу, що вона погана чи надто дорога, що їхня робота жахлива, начальник поганий, їхні діти їх дуже дратують. Перебуваючи з такими людьми, криворіжці можуть відчути занепад енергії. Це все роблять токсичні люди, як енергетичні вампіри забирають життєву енергію в інших. Тому слід також тримати дистанцію у спілкуванні.

Особливе ставлення до особливої ​​людини

Пасивні агресори вважають, що на них зійшовся весь світ, що кожен перед ними повинен стояти на колінах, щоб вони відчували цю особливість. Вони вимагатимуть відпустку, коли вона абсолютно незручна і не доречна, і чекатимуть, що всі такі її отримуватимуть. На їхню думку їх життя набагато важливіше ніж життя інших людей, а переконати їх у зворотному просто не є можливим.

Хвастуни

Наприклад, на співбесіді розповідати про себе всі переваги, досягнення та показувати найкращі якості вважається абсолютною нормою. Але коли на першій зустрічі і після згодом людина постійно наголошує, то яка вона класна, досить сумнівно. Такі люди, коли постійно підкреслюють свої переваги, таким чином компенсують свої недоліки, про які вони не хочуть, щоб хтось знав і впевнені, що нікому і не вдасться їх знайти, вони ідеальні. Токсичні люди кожну почуту цікаву історію беруть і переробляють під себе та про себе. Вони використовують життєві приклади, які зазвичай прикрашають його та вчать життя оточуючих людей.

Примус захисту від власного життя та роботи

Такі люди часто переконують інших людей у ​​тому, що їхнє життя нудне, кажучи “що це за життя таке”, “як ти живеш”, “так, ти життя не бачив”, і все в цьому дусі. Те саме стосується і роботи. Пасивний аб’юзер вселяє думки про те, що робота на якій працюєте не має ніякого сенсу, вона не має ціни і вам не підходить.

Найкраще ігнорувати все те, що говорить ця людина, вона безнадійна, тільки й уміє скаржитися. Завжди необхідно робити те, що вважаєте за правильне і не прислухатися до слів токсичних людей, адже нічого хорошого вони точно не порадять, а можуть лише зіпсувати життя, настрій та забрати життєву енергію.

Очікування симпатії

Насправді, як уже можна було зрозуміти з усього перерахованого вище, токсичні люди дуже нещасні. На їхню думку, оточуючі люди повинні схилятися перед ними, як перед якимось божеством, працювати, щоб робити їх щасливішими. Такі люди обманюють інших будь-якими способами, маніпулюють людьми, все для того, щоб ті робили все, що захочуть пасивні аб’юзери. Самостійно щось зробити таким людям не під силу, на їхню думку є інші люди, які можуть виконати те чи інше завдання для них.

Відсутність інтересу до турбот чи проблем інших людей

Такі люди будуть вести діалог, і будуть говорити тільки про себе і ніколи не спитають як ваші справи, самопочуття або щось інше що стосується життя іншої людини. Токсичній людині просто все одно на житті інших людей, для нього сам він є центром всесвіту, навколо якого має все обертатися. На таких людей ніколи не можна покластися чи сподіватися, у них немає співчуття і навряд чи вони колись вислуховуватимуть проблеми іншої людини, а тим більше допомагатимуть комусь.

Тільки погане самопочуття

Перебуваючи поряд з такими людьми, спілкуючись, ви ніколи не відчуватимете почуття щастя, радості та інших позитивних емоцій. Токсична людина сама по собі негативний персонаж і перебування поруч із нею викликає лише негативні емоції, поганий настрій, занепад сил, тому що в прямому розумінні слово, такі люди забирають усі життєві соки та енергію.

Однією з причин чому такі люди є серед нас це недоліки виховання. Ноги зростають від батьків. І це недоліки у характеру й у процесі виховання. Можливо людина, що росла там де не була показана людяність, тому вона і перетворилася на токсичну людину.