Які бувають промислові сушильні шафи

У лабораторіях на великих виробництвах виконуються різні процеси: висушування, нормалізація, нагрівання, вулканізація, стерилізація зразків під впливом високих температур. Для цього використовують дороге спеціальне обладнання – сушильну шафу лабораторну. Цей агрегат, який має камеру, з постійною температурою до 500 градусів, здатний виконати величезну кількість різних функцій. До такого агрегату потрібно ваги промислові купити, щоб вимірювати різницю ваги до і після аналізу.

Буває два види такого устаткування: лабораторне та промислове. Перший має невеликі габарити, менший обсяг камери. А другий – широкий діапазон температур, великі розміри та додатковий функціонал.

Сфера застосування таких приладів дуже широка. Зазвичай їх використовують в фармакологічних компаніях, в технічних університетах, в санітарно-гігієнічних лабораторіях, у всіх галузях промисловості і сільському господарстві.

За типом конвекції розрізняють з примусовою і природною. Усередині агрегату розташований спеціальний вентилятор, який примусово розподіляє повітряний потік по всій камері. У деяких моделях можна регулювати швидкість обертання такого кулера. Промислові шафи з природною вентиляцією частіше використовують для сушки або стерилізації при низькій температурі.

Характеристика сухожарових шаф

При виборі промислового обладнання необхідно враховувати всі можливості приладу. В першу чергу, потрібно визначитися, з яким принципом дії потрібно придбати обладнання: паровим, бактерицидну, повітряним, вакуумним або інфрачервоним. Також слід взяти до уваги наступні характеристики:

  • обсяг камери. Це один з найважливіших параметрів. Він залежить від того, з якими матеріалами буде працювати лабораторія, в яких обсягах. У промислових цілях використовують агрегати з великими камерами, щоб можна було проводити аналіз великих зразків і заготовок;
  • діапазон температур. Можливість підвищення температурного режиму від мінімальної позначки до максимальної;
  • тип терморегулятора. Буває обладнання з простим регулятором температури, а буває з програмованим;
  • параметри живлення;
  • наявність автоматичного режиму;
  • габарити;
  • складність управління;
  • наявність додаткового обладнання, полиць, решіток, оглядового вікна.

Також варто врахувати потужність агрегату, його енергоспоживання та час виходу в робочий режим. Виготовляють сухожар з нержавіючої сталі. Вони мають високу швидкість роботи, можуть висушувати матеріали різного розміру і форми.

Придбання сушильних шаф в «Хімтест Україна +»

Україна та країни близького зарубіжжя виробляють багато різного устаткування: сушильну шафу, вологомір, лабораторні та аналітичні ваги, і інші прилади, які можна купити на порталі «Хімтест Україна +». Устаткування на більшості підприємств країни було придбано на цьому ресурсі. Фахівці платформи мають величезний стаж роботи, завдяки якому встановлюють і налаштовують подібні агрегати на промисловому рівні. Після замовлення на сайті, менеджер уточнить деталі доставки. Співробітники можуть надати послуги з установки, настройки і навчання персоналу

Гарантія надається на всі види обладнання. Промисловий сухожар не виняток, тому сервісне обслуговування можна отримати при виникненні будь-яких проблем і збоїв.