Антітренди краси в Кривому Розі

Як відомо чоловіки люблять красивих, розумних, доглянутих і з природною красою жінок. Але багато дівчат в тому числі і криворожанок в гонитві за Інтаграм-трендами і фотошопом починають в собі щось змінювати хірургічним шляхом або уколами, яскраво фарбуватися і дивно одягатися. Крім цього у дівчаток дивлячись на красиві фотографії, які проходять не одну обробку фотошопом починаються комплекси і багато іншого.Слід любити і приймати себе такими якими є, кожен гарний по своєму, кожен особливий і індивідуальний, пише kryvorizhanka.com.ua.

Модні брови або бровіще?

Брови намальовані дуже яскраво чорним олівцем і ще як за трафаретом є антитрендом під номером один. Особливо коли вони намальовані на тому місці звідки волоски повністю вискубали – “малюнок на чистому полотні”.

Сюди ж можна віднести і татуаж брів який почали робити на початку 2000-х років. Такі чорно-сині брови викликають не найприємніші асоціації.

Всі думали що це давно забуте минуле зараз давним давно ніхто не фарбує в такий спосіб брови, але ні.

Чи не свої вії

Антітренд який донині перебуває в топі. Дівчата продовжують клеїти собі все більші й більші обсяги вій, щоб вразити чоловіків. Але як виявилося все навпаки, чоловіки не сприймають “віяла на очах” красою, а навпаки легке нарощування під природну довжину вій вважають більш привабливим. А при ламінуванні хлопці взагалі нічого не помічають, вважають природні, ненафарбовані красиві очі. Крім цього від нарощених вій цибулини вій послаблюються і випадають разом з нарощеними віями, таким чином, тоді коли знімають нарощені вії, рідних залишається дуже мало, що згодом вимагає тривалого відновлення.

Панда або смоки-айс?

Ще один б’юті-треш серед криворожанок і не тільки. Багато хто любить фарбуватися і люблять один з найпопулярніших макіяжів – смоки-айс, але на жаль не всі вміють його робити так красиво як на фото або відео, красиво розтушувати і інше. За словами чоловіків з боку, такий макіяж взагалі не доречний, так взагалі будь-яскравий і зухвалий макіяж в повсякденному житті ні до чого. Він потрібен для виступів, балів та інших подібних заходів. У житті на дівчат приємно дивитися коли вони без косметики або ж коли все в стилі мінімалізму.

Уколи

Уколи краси захопили світ. Криворожанки і дівчата з усього світу в гонитві за трендами і вічною молодістю роблять собі ін’єкції.

Зараз мова йде про тих хто заколов себе так, що іншим людям важко розібратися в їх емоціях. Всі зморшки не приховати, може бути особа і буде виглядати підтягнутою і молода, але тіло буде говорити інше.

Філлери в губах у жінок у чоловіків асоціюються з низькою самооцінкою дівчата і бажанням бути побачене, а ще з тим що жінка так само себе таку яка є.

Інша річ коли губам необхідно надати обсяг для того щоб виправити асиметрію, для того що дівчина відчувала себе комфортніше.

Зачіски

Сюди потрапили зачіски у яких перебір з лаком, глиною і багатьма іншими засобами для жорсткої укладки волосся. Таке виглядає слегка застарілі, адже в моді знову ж природність і просто розпущеного волосся буде досить. Сюди ж можна віднести дреди і афрокоси які досить важко промити і вони відчуваються сальними.

Сюди ж і відноситься “бабусині зачіски”, а саме акуратні пучки-гульки з яких стирчать волосся. Вони не завжди доречні і часто викликають почуття неохайності.

Губи oversize

Крім губ з філерами в антітренди входять і губи намальовані. Та й намальовані так, що далеко йдуть за свої межі і здаються величезними. Але це всього лише візуальний обман, поблизу видно всі недосконалості намальованого збільшення губ. Природність і тут переважає, адже досить підкреслити контур губ  потрібним тоном і ви будете чарівні. Не потрібно гнатися за трендами соц-мереж і домальовувати собі мало не посмішку Джокера.

Липкі помади

Липкі помади і блиски є не тільки антітрендом, але доставляють масу незручностей як і для самих красунь, так і для їх чоловіків. Через вітер волосся постійно прилипає до помади, розмазують її по обличчю і залишаючи свої липкі частинки на волоссі, не кажучи вже про те що відчуває чоловік який хоче поцілувати. Тому варто дотримуватися сучасних трендів і перейти на матові помади з якими не буде таких клопотів і незручностей.

1980-і знову в моді?

Ні, сині, зелені та інші відтінки 1980-х немодно. Хоча деякі криворожанки досі вважають це трендом і розмальовують себе в ці кольори. Найкраще дотримуватися макіяжу в стилі смокі-айс або залишатися з природним нюдовым макияжем.

Рум’янець

Більшість криворожанок досі використовує рум’янець, так що там, навіть провідні візажисти рекомендують. Але все одно варто переглянути цю пристрасть, так як такий макіяж зараз більше асоціюються з  гримом клоуна. Слід також пам’ятати про міру нанесенні рум’янцю, і не переборщувати. Наносити рум’яна необхідно на “яблучка” щік в невеликій кількості.

Бронзатор

Засмагла шкіра це відмінно, а ось темний тон неправильно підібраного бронзаторами може все зіпсувати. Його зазвичай наносять на шар тонального крему мало не на всю поверхню обличчя, що є величезною помилкою. Його необхідно наносити лише на деякі дрібні ділянки обличчя, для додання блиску і свіжості. Для того щоб підібрати необхідний тон бронзера потрібно його завжди тестувати в магазині перед покупкою, інакше неправильно підібраний відтінок буде надаватиме обличчю зовсім інший ефект.

Любительки помад

Любителькам помад, які наносять її дуже-дуже щільно і ретельно, повинні розуміти, що така техніка може зіграти злий жарт і вся помада в слідстві виявиться на зубах. Для того щоб уникнути такої неприємної ситуації досить після того як нафарбували губи промокнути їх сухою серветкою, яка не дозволить нафарбованим губ зафарбувати і зуби.