Головні помилки макіяжу, які старять всіх жінок

Ніхто з нас не застрахований від помилок, але треба вчитися на них. Тому якщо ви робите підводку на нижніх віях чорним олівцем, то краще відмовтесь від цього, тому що це старить жінку. Далі розкаже “Криворіжанка”

Що таке макіяж?

Макіяж – це мистецтво, і оволодіти ним може будь-яка жінка, але щоб роботи його майстерно та досконало, потрібно звертати увагу на дрібниці та деталі, які можуть не вигідно підкреслити красу та індивідуальність жінки. Основною концепцією макіяжу є те, що дозволяє приховати недоліки та додати гламур та свіжість рисам обличчя жінки та чого не треба робити, щоб уникнути візуального старіння.          

Макіяж є складним ремеслом, в якому немає місця невігластву та неякісній продукції. Тому, коли ви прагнете підкреслити достоїнства, то можете отримати протилежний ефект, адже ми не всі знаємо основні методи нанесення макіяжу. 

Ми спробуємо допомогти вирішити цю естетичну проблему. Ми змогли зібрати найбільш поширені помилки, які роблять представниці жіночої статі при нанесенні косметики. Подібні помилки будуть візуально старити обличчя, тому їх краще пам’ятати та не використовувати у подальшому житті. 

Помилки макіяжу

  • Чорна подводка для нижніх повік. Вона буде старити у бідь-якому випадку, особливо якщо її нанесли вульгарно та неакуратно. Розмір все ж таки важливий, як не крути, а тому кисті для макіяжу мають також відповідати кожна своїй функції. При їх купівлі, необхідно звертати увагу для чого певна кисть призначається. Якщо цього не робити, вона просто зіпсує очікуємий ефект. 
  • Уникайте дуже темного відтінку помади. Зазначимо, що в такому випадку мова йде переважно про жінок більш старшого віку. Молоді дівчата, звісно, можуть проводити експерименти, але мають пам’ятати, що це все ж таки не дуже привабливо. 
  • Надмірно наносити хайлайтер, що створює “скульптурну” особу. Якщо світлий тон різко відрізняється від темного, це буде виглядати дешево та буде старити жінку. 
  • Неправильний підбір відтінку пудри, тонального крему та інших подібних засобів. Так, жінкам, у яких світла кожа, треба акуратно ставитися до темних тонів, а жінкам з темною шкірою потрібно уникати дуже світлих тонів. 
  • Ніколи не наносити велику кількість туші на нижні повіки. Взагалі, на них можна не наносити туш, але якщо вже дуже потрібно це зробити, то треба обмежитись одним-двома “мазками”.

Зазначимо, що ми ведемо розмову про щоденний макіяж, який роблять в домашніх умовах. Мова не йде про професійний або спеціальний макіяж, який може  використовувати обов’язково деякі з перерахованих вище пунктів. Запам’ятайте, що до косметики потрібно ставитися з особливим підходом і ніколи не шкодувати грошей на себе кохану. Також, всім дівчатам, які хочуть зберегти молодість та красу, потрібно купувати тільки якісні фірмові косметичні засоби. Використання неякісної косметики може призвести до проблем зі шкірою обличчя та серйозних захворювань. 

!