Як активоване вугілля може допомогти у догляді за шкірою

Кожний з нас хоча б раз в житті приймав активоване вугілля для того, щоб перемогти розлад системи травлення. Але мало хто з нас знає про користь цього препарату у догляді за шкірою. Далі розкаже “Криворіжанка”

Активоване вугілля вважають одним з дієвих засобів для інгредієнтів, саме тому його все частіше використовують в косметиці. Воно здатне освітлювати шкіру, очищати її та вибілювати, а також може позбавляти від прищів та проводити глибоке очищення шкіри від різних видів забруднення, тому що проникає в найглибші її шари. 

Боротьба з темними плямами

Активоване вугілля можуть використовувати для видалення темних або пігментних плям на шкірі. Воно очищає шкіру та може додати їй сяйва. Тому цей освіжаючий та очищаючий компонент додають до косметичних продуктів. Крім того, що вугілля видаляє бруд зі шкіри, воно може нейтралізувати бактерії та мікроби, які можуть призвести до запалення шкіри. 

Боротьба з висипаннями

Очищення шкіри за допомогою активованого вугілля позитивно впливає на пори шкіри та може прибрати висипання та прищі. Необхідно додати в будь-який засіб для очищення шкіри обличчя кілька таблеток вугілля, попередньо подрібнивши його. 

Також можна зробити ще один корисний засіб, який буде очищати шкіру. Для цього потрібно подрібнити таблетку активованого вугілля та змішати її з олією чайного дерева. Отриману суміш нанесіть за допомогою ватного тампону на шкіру та помасажуйте кілька хвилин, після чого змийте водою. Ця процедура допоможе вам видалити надлишки шкірного сала, а також заспокоїть та очистить шкіру, надаючи протизапальної дії. 

Освітлення шкіри пахв

Кожного дня ми намагаємось доглядати за шкірою пахв, користуючись різноманітними дезодорантами, які є агресивними до шкіри та ушкоджують її саме в цій зоні. Через це на шкірі під руками можуть з’явитись темні плями. Активоване вугілля, змішане з содою та водою у невеликій кількості може відбілити ці плями. Отриману суміш потрібно акуратно намазати на місце, де знаходяться плями, помасажувати, а потім змити. Це відбілить вашу шкіру, а також знищить шкідливі бактерії, що буде запобіжним заходом для проблем у майбутньому. 

Видалення шрамів

Якщо змішати активоване вугілля з невеликою кількістю сандалового масла та додати рожевої води, то можна отримати суміш, яка буде видаляти та зменшувати сліди від вугрів та інші шрами. Таку суміш також використовують у вигляді маски, яка стимулює регенерацію клітин. Ваша шкіра стане сяючою та красивою. 

Детоксикація

Детоксикація шкіри є дуже важливим фактором для того, щоб стимулювати оновлення клітин. Цьому процесу допоможе активоване вугілля. Вам потрібно зробити однорідну суміш з вугілля та рожевої води з медом, яку потрібно втирати у вологу шкіру за допомогою масажних рухів. Цю процедуру проводьте один-два рази на тиждень і ваша шкіра буде здорова та чиста. 

Боротьба з чорними цятками

Активоване вугілля може глибоко очищати шкіру, що сприяє позбавленню чорних плям. Треба взяти трохи подрібненого вугілля, змішати його з медом та цукром, після чого у вас має вийти так званий скраб. Цей скраб потрібно втирати в шкіру два рази на тиждень. Його основні функції – це зволоження, очищення та живлення шкіри одночасно. 

!