Секретна зброя успішних і впевнених у собі жінок

Кожна жінка є унікальною, але у деяких з них є спільні риси, які об’єднують успішних та впевнених у собі жінок. Головні з цих рис – це висока самооцінка та почуття власної гідності. Таких жінок легко впізнати серед натовпу. 

Далі розкаже “Криворіжанка”

Але є і зовнішні ознаки жінок, які впевнені у собі. Такі жінки ніколи не вийдуть на вулицю без манікюру чи у не начищеному до блиску взутті. Ми розкажемо вам про ту секретну зброю, якою володіють всі успідні жінки. 

Туфлі на високих підборах

Давно відомо, що туфлі з високими підборами можуть зробити фігуру будь-якої жінки більш стрункою та підтягнутою, можуть подовжити візуально ноги та створюють витончений та чарівний образ. На думку психологів, всі чоловіки просто втрачають розум від жінок на підборах. Вони готові захищати та оберігати таку жінку, при тому сильна половина людства просто не уявляє як можна ходити у такому взутті. Їм здається, що кожен крок на підборах – це вже потенціальна небезпека. 

Але не всі жінки згодні носити взуття з високими підборами. А даремно, бо жінки, які мають високу самооцінку охоче купують та носять таке взуття, тим самим отримуючи додаткові бали в очах чоловіків. Будь-який повсякденний елемент одягу у поєднанні з взуттям з високими підборами стане ще більш ефектно виглядати. 

Дорогі аксесуари

Якщо ви любите себе, то вам потрібно обов’язково носити дорогі аксесуари. Саме вони підкреслюють успіх та статус тих, хто їх носить. Навіть дорогоцінні метали не можуть виконати ті функції, які покладені на високоякісну біжутерію. Треба запам’ятати, що носити такі прикраси потрібно у невеликій кількості, але всі вони мають бути коштовними. 

На сьогоднішній день не є проблемою придбати якісний товар за невеликі гроші. Ви можете придбати італійську шкіряну сумку, іспанські або скандинавські дизайнерські прикраси, сонцезахисні окуляри від хороших виробників, рукавички, шарфи … Все це підвищить ваш статус краще, ніж висока посада у престижній компанії.

Ідеальні штани або джинси

Той факт, що в гардеробі кожної представниці прекрасної статі мають бути спідниці та сукні, не говорить про те, що дівчатам не потрібні джинси. 

Намагайтесь знайти такі джинси та брюки, які будуть ідеально підходити вашій фігурі. Наявність плоского живота, підтягнутих сідниць, струнких ніг – це результат правильно підібраних штанів. Сьогодні зовсім не випадково дуже популярні брюки з високою талією, тому що вони візуально подовжують ноги та можуть сховати присутність жирових складок. 

Сукні та спідниці

Як ми вже казали, у кожної жінки є в гардеробі сукні та спідниці, бо саме вони здатні розкрити жіночність та найкраще підкреслити переваги, які вона має. Але потрібно обрати вірну модель, яка може приховати недоліки, які є. Тим більше, що джинси не справляться з таким завданням. Є моделі, які підійдуть будь-якій жіночій фігурі, це спідниця-плісе нижче коліна і спідниця-олівець. Обирати плаття можна керуючись таким самим принципом. 

Як бачимо, бути жінкою на всі сто відсотків не так і складно, як може здаватись спочатку. Спробуйте увімкнути свою уяву, передивитись модні журнали та сайти, побувати у магазинах і тоді ви зможете підкорити та викликати повагу оточуючих вас людей.

"