Стиліст із Кривого Рогу розповіла, чи варто слідувати модним трендам

Стиль в одязі – це те, що виділяє нас серед інших. Можна сказати, що це візитна картка особистості, адже стиль впливає на перше враження оточуючих про вас, запам’ятовується і підкреслює ваші переваги зовнішності. Але чи можна назвати людину стильною, якщо вона не женеться за новинками моди? На це та багато інших питань від криворіжанок відповіла стиліст Аніта Панкратова. Далі на kryvorizhanka.com.ua.

Про діяльність стиліста у Кривому Розі

Аніта Панкратова – професійний стиліст та за сумісництвом мама трьох дітей. Вона має більше ніж 19 років досвіду у своїй сфері діяльності і точно знає всі секрети моди. Аніта має освіту не тільки у стилістиці. У 2002 році закінчила криворізький педагогічний університет, а також отримала освіту у галузі психології. Криворожанка розповідає, що все це допомагає їй у її основній роботі – робити жінок ще більш прекрасними. Педагогічна освіта дала Аніті багато цінних навичок, наприклад, вміння ефективно та зрозуміло доносити до клієнтів необхідну інформацію, пояснити складне простими словами. Звичайно, психологія теж знадобилася стилістці у роботі, адже так вона краще розуміє людей, із яким працює, допомагає їм створювати образи, що не тільки підкреслять найкращі сторони фігури, але й будуть відображати їх характер. 

Аніта Панкратова вже допомогла багатьом криворожанкам знайти свій ідеальний стиль, відкрила свою студію у Кривому Розі та ділиться корисними порадами на місцевих телеканалах. 

Слідуємо моді без крайнощів: рекомендації від Аніти

Стилістка впевнена, що переконання “Слідуй моді і будеш стильним”, не більше, ніж стереотип. Можна купити десять речей із останньої колекції відомого дизайнера і взагалі не вміти їх носити, а можна із начебто “старомодних” речей створити стильний образ. Перед тим, як твердо сказати, слідувати моді чи ні, варто знати, що тренди теж бувають різними. Довгострокові тенденції – це більш глобальне поняття, тобто одяг, який відповідає духу часу і залишається модним протягом десятиліть. До довгострокових тенденцій відносяться еко-тренди у одязі, які передбачають комфорт у повсякденних речах. Одяг оверсайз, кросівки, елементи спортивного стилю у одязі, натуральний макіяж – все це залишається актуальним вже декілька років. Саме із одягу, що відповідає довгостроковим тенденціям, складається базовий гардероб. 

Короткострокові тенденції – це речі, які будуть актуальними лише один сезон. Якщо ви плануєте придбати одяг, який буде стильно виглядати протягом довгого часу, то краще не вибирати масивні аксесуари, занадто яскравий одяг, нестандартне взуття тощо. 

Якщо вам дуже хочеть поексперементувати із модними трендами в внести у свій гардероб якісь цікаві елементи, то краще обирати речі, які гармонійно поєднуються із вашою зовнішністю і які вам справді подобаються.

Щоб виглядати стильно, не обов’язково скуповувати всі новинки від світових дизайнерів. Ви виглядаєте стильно тільки тоді, коли одяг вам пасує, підходить за розміром і є комфортним для вас.     

.