Бальні танці для криворізьких жінок 50+

У нашому суспільстві склався стереотип, що коли людина йде на пенсію, то все що їй залишається робити це сидіти вдома, глядіти внуків, дивитись телевізор. Але так було раніше. Зараз літні люди ставлять нові виклики перед сьогоденням, бути пасивними – це не про них. Хоча тема дозвілля жінок категорії 50+ цікава і водночас складана, бо частіше вони мусять опікуватися свої дозвіллям самостійно. Проте у Кривому Розі є організації, які займаються цим питанням у нашому місті. Далі на kryvorizhanka.

Благодійний фонд «Сундучок» і його проекти

Про це розповіла в ефірі програми «Інтерв’ю дня» на Першому міському телеканалі засновниця і директорка Фонду «Сундучок» Світлана Токар. Фонд був заснований у 2017 році, основний напрямок його роботи  – це виставки виробів ручної роботи, а також реконструкція і будівництво соціального центру, який, на сподівання пані Світлани, буде найбільшим у місті. Цей проект з’явився через пів року після отримання офіційних документів на створення фонду. Світлана розповідає:

«Шукали місце для офісу, побачили місце в якому зараз знаходиться фонд і виникла ідея створення соціального центру». 

Мрії навчитись танцювати здійснюються

Одним із напрямків діяльності фонду є організація танців для жінок 50+. Керівниця фонду «Сундучок» зазначила, що з початком його роботи планувалося реалізувати 35 проектів. Один із них Клуб ветеранів «Малахіт», який включав в себе кілька напрямків: вироби ручної роботи, танці і хор. Після того, як облаштували зал, ініціативу проявили учасниці хору ветеранів з будинку культури «Мистецький», які хотіли себе, як вони сказали, «кудись діти», і висловили бажання танцювати. Усі пазли зійшлися: у фонду був зал, а у жінок 50+ бажання танцювати.

Стосунки між тренером і його ученицями 50+

Тренером став 13-річний хлопець, який ходить на бальні танці у дитячу групу. Він погодився допомогти ініціативним і активним криворіжанкам опанувати бальні танці. Найстаршій учасниці танцювального гурту 75 років. Слід зазначити, що різниця у віці між тренером і жінками, які набагато старші від нього не відчувається, бо бабусі відразу налагодили контакт з хлопцем. Вони сказали:

«Ми будемо до тебе ставитись як до онука і годуватимемо пиріжками».

В старшій танцювальній групі «Малахіт» перше заняття вчили вальс, а на другому румбу, яка сподобалась більше, бо вона більш рухлива і оптимістична. Це дуже піднімає настрій учасникам танцювального клубу.

Основну інформацію про роботу фонду поширюють через соціальні мережі. Після того, як виставили афішу, то через два дні зателефонували жінки з 17-го кварталу і висловили бажання прийти на заняття.

Зазначимо, що на теперішній час діють 12 проектів: клуб ветеранів, бальні танці 50+, курси англійської мови, дитяча студія фаєр-шоу, малювання піском, уроки малювання, настільні ігри, фотопроект, МК для людей з особливим потребами, МК з ручної роботи, танці. Детальніше з діяльністю фонду можна ознайомитись на його фб-сторінці.

Адреса благодійного фонду «Сундучок» вулиця Качалова, 12, телефон: 067-984-62-61.