Чому чоловіку слід спробувати сходити до барбершопу у Кривому Розі?

Життя це гра, і як у кожної гри у неї є свої рівні. Рівні прибутку, локацій, партнерів, речей, продуктів харчування та сервісу. Цілі у цій грі у кожного свої, але неодмінним атрибутом являється зростання, будь то у матеріальному чи духовному плані. Можна продати свій Феррарі, але його спочатку треба купити… Не можна досягти високих духовних рівнів без опрацювання матеріальної сфери. Прокачка кожної людини грунтується на одночасній роботі по 12 сферам життя. Це так зване колесо “дисбаланса”, в якому людина як у цирку жонглює одночасно дванадцатьма шарами. Це важко, наприклад, коли акцент на роботу то просідає особисте життя. Далі на kryvorizhanka.com.ua.

При чому тут барбершоп? 

Сучасне життя, в трендах соціальних мереж, підвищує вимогу до іміджу, А це перша з 12 сфер життя. В астрології це так званий Асцендент, від якого залежить те – як Вас сприймають оточуючі. Ваш зовнішній вигляд є запорукою більш високих шансів успіху як у житті, так і у слабкої статі. саме так – Ваш імідж має прямий або опосередкований вплив на всі інші 11 сфер: на ресурси, спілкування, сім’ю, творчість, роботу, партнерів, секс, освіту, кар’єру, дружбу та відпочинок. Він складається від синергії багатьох елементів починаючи від рельєфу тіла, одягу, вдало підібраних аксесуарів… та закінчуючи хорошим взуттям. Чималу частину іміджа чоловіка займає місце вдалої зачіски. Бо хороша стрижка зробить кожного чоловіка більш солідним, підкреслить його почуття стилю та  індивідуальність. 

Майстри в барбершопах спеціалізуються саме на чоловічих зачісках, тому можна бути впевненим в їх почутті стиля та у якості. Барбери мають справу саме з чоловічим волоссям та краще розуміють його структуру. В барбершоп можна йти не знаючи чого ти хочеш, бо вже на місці майстри допоможуть вибрати зачіску, котра буде підходити саме Вам..В барбершопі ти ніколи не побачиш низькопробну масову продукцію – все дешеве залишається за його межами.В арсеналі професіоналів – найкращі засоби догляду за волоссям. 

Ціна звичайної чоловічої стрижки – 200-300 гривень, але це того вартує.

Відвідування барбера — це одночасний сеанс медитації та релаксації. Перетворення в зовнішності чоловіка на фоні приємного спілкування та брутальних інтер’єрів несе в собі  могутній психотерапевтичний ефект. Тут Вам завжди запропонують чай, каву або випити віскарику…Тоді зрозуміло, чому багато чоловіків у Кривому Розі відвідують цирульні. Що ж, це не самий гірший варіант досуга у Кривбасі!

Криворізькі барбершопи

1.Mane’s Club має три філіали – по вул.Єсеніна, 6, на проспекті Поштовому, 16 та на проспекті Гагаріна, 51

2. MR.SHAKH розташований по вул.Комерційній, 2 

3. TheOne на вулиці Комерційній, 4

4. LeftHook на проспекті Миру 48

5. Mr.Brooo на Соборності, 53

В який би Ви барбершоп Кривого Рога не записалися, Вас буде чекати якісне обслуговування та приємна атмосфера. А до Вашого іміджу можна буде додати як мінімум +1, що буде діяти не більше місяця. Місяця успішних ділових зустрічей чи місяця вдалих знайомств з прекрасними жінками. А може все одразу? Вибір завжди за Вами!

.