Догляд за обличчям і організмом в забрудненому місті

Кривбас місто повітря в якому досить забруднено. Кожен день з кар’єрів піднімаються тонни пилу, який осідає скрізь, на будинках, в квартирах, в легенях криворіжців і на їхніх обличчях і шкірі. Кожен день завод робить викиди, які утворюють над містом купол зі смогу, який також згубно впливає на організм і шкіру людини, пише kryvorizhanka.com.ua.

Як відомо процес старіння є природним явищем, але воно залежить від безлічі факторів які впливають на наш організм, таких як: спосіб життя, харчування, якість води, сон і стрес і вплив навколишнього середовища, яке представляється як один  з найголовніших недругів краси.

Що робити криворожанкам?

Частинки які літають в повітрі Кривбасу, а слідстві осідають на шкірі криворожанок викликають окислювальний стрес, який  внаслідку провокує швидке старіння. Вода, якою пані вмиваються вранці, також може бути забрудненою і викликати у криворожанок постійне акне. Коли в шкірі накопичуються всі ці шкідливі елементи, шкіра піддається передчасному старінню, через те що метаболізм сповільнюється Щоб уникнути цього необхідно захищати свою шкіру спеціалізованими засобами перед тим як вийти на вулицю, а вмиватися бутильованої водою і витирати обличчя одноразовими рушниками. Також для здорової шкіри обличчя необхідно регулярно відвідувати косметолога і робити чистку.

Організм

Якщо шкіру хоч якось можна захистити від “агресорів” то потрапляння в організм шкідливим речовин через дихальні шляхи, на жаль не захистити, хіба що змінити місце проживання на більш чистий регіон. Але своє здоров’я можна підтримувати здоровим способом життя. Найголовніше це режим сну, правильне збалансоване харчування, рясне пиття, так як саме вода сприяє вимиванню з організму всіх шкідливих речовин. Якість води також впливає на стан організму, тому до вибору води потрібно підходити обережно. Вода впливає абсолютно на всі процеси життєдіяльності в організмі, від якості води також залежить здоров’я зубів. Звичайно ж сюди входить заняття спортом і вживання вітамінів. Багато жителів такого великого забрудненого міста почали купувати домашні очищувачі повітря, які на 99,9% очищають повітря від різних бактерій. Крім усього перерахованого криворіжцям необхідно щорічно робити повний огляд у лікаря для запобігання різних захворювання