Fashion day у Кривому Розі

Fashion, або ж в перекладі з англійської мода, визначається і виражається не тільки через одяг, а й через взуття, різноманітні зачіски, прикраси, макіяж, сумки і багато інших речей. Моду можна охарактеризувати як набір з різних звичок, традицій і стилів, які прийняті в певний час і в певному оточенні. Вона джерело натхнення, божевільних задумів і ціла система подання внутрішнього світу. Далі на kryvorizhanka.

Мода дуже мінлива. Кожен сезон вона показує свою скороминущість, а так само те що вона циклічна. Взяти 2021 рік, коли в моду повернулися штани кльош або штани дзвони, які були дуже популярні 60 років тому в 1960-х роках. Саме ж поняття мода зародилося ще в далекому 17 столітті, тоді боролися за титул творців моди Іспанія, Італія і Франція. Тільки в 19 столітті індустрія моди придбала вигляд той який має  цього дня, почали з’являтися будинки мод, з’явилася висока мода і багато іншого.

Як багато хто вважає фешн індустрія належить жінкам, але немає більшість світових брендів перебуває в руках сильної статі.

Модні покази в Кривому Розі

Кривий Ріг не відстає в фешн індустрії. Декілька разів на рік в одному з найбільших ТРК “Сонячна Галерея” проводять модні дні. На цьому заході показують новинки бутиків, які знаходяться в  цьому приміщенні, а також колекції молодих криворізьких дизайнерів.

Цього року перший модний день пройшов навесні. Показували весняні та літні образи з бутиків ТРК, а також образи які створили дизайнерів з Кривого Рогу. По подіуму ходили моделі різних криворізьких агентств, а  зірковою гостею стала Карина Данилова, яка брала участь в «Супер Топ-модель по-українськи», і яка є уродженець Кривого Рогу.

Другий показ мод який відбувся 7 серпня 2021 року і був присвячений осінньої і зимової колекції магазинів ТРК, а також новим образам для учнів шкіл.

Завдяки такій події криворіжці можуть насолодитися творчістю міських дизайнерів в живу, а не на картинках в соціальних мережах, це велика відчутна різниця. А молоді дизайнери тим часом завдяки такій події можуть прорекламувати свій бренд.

ТРК “Сонячна Галерея” є єдиною в місті платформою, яка може помістити і моделей, і глядачів дня моди. Незмінним учасником модного дня є популярний бутик LC Waikiki. Цей бренд має найоб’ємнішу лінійку, яка включає в себе різні вікові категорії, а поєднання вартості та якості дуже приємно вражає.

Модельні агентства

У Кривбасі також безліч модельних агентств, в які можуть прийти і дівчата, хлопці і діти. В організації вчать акторської майстерності, вивчають теоретичні аспекти модельного бізнесу, англійську для модельної індустрії, основні принципи стилю. Також моделей вводять в курс в областях дієтології і психології, навчають основам візажу. Проводять навчання по дефіле і фотоклассу.