Кольори і емоції криворожанок

Чи може жінка уявити своє життя без кольору? А чи знаєте ви, дорогі криворізькі жінки, як він впливає на ваш емоційний стан, як його використовують в рекламі та які кольори і відтінки мають вдале застосування в одязі та інтер’єрі, пише kryvorizhanka.com.ua.

Ще з давніх часів відомо, що колір має величезний вплив на людину. Вже тоді використовували кольоротерапію для лікування різних хвороб. Було помічено що деякі кольори по-різному впливали на фізіологію і психологію людини. Та й зараз від нього залежить діяльність жінки, її настрій, емоційний стан, вчинки.

 Кольори у рекламному маркетингу

Колір у  темній упаковці складає візуально про товар враження, що він важчий, ніж у світлій упаковці.

Для багатьох жінок колір є визначальним у виборі товару. Багато покупців завдяки кольору  впізнають той чи інший бренд. Хоча недобросовісні виробники можуть робити аналогічні упаковки з відомими брендами і таким чином вводять в оману споживачів.

Від червоного кольору прискорюється пульс, на нього реагують імпульсивні покупці, а сам колір використовується для розпродаж, створюючи відчуття необхідності покупки.

Жовтий колір демонструє оптимізм, молодість і відкритість, використовується для привертання уваги до вітрин.

Оранжевий колір може означати агресію, тому його використовують, щоб спонукати до дії купити, продати, підписатись.

Зелений колір довго був символом родючості, викликає асоціацію гарного здоров’я і доброго самопочуття, тому використовується для лаунж-зон у магазинах.

Пурпуровий колір викликає заспокоєння, тому його репрезентують креативні і винахідливі бренди.

Лікувальні властивості кольорів

Давні цілителі вважали, що колір може зцілювати тіло у душу. Вони створили систему кольорів, яка може впливати  на організм людини. Чорний колір сприяє емоційному заспокоєнню, проте головне не «переборщити», бо його надлишок може спричинити депресію. Червоний колір допомагає пробудити фізичну силу жінки. Цей колір рекомендований коли є анемія, менструальні болі, знижений кров’яний тиск, біль у суглобах, застуда, підвищена температура.  Помаранчевий колір допомагає при наявності депресії, але занадто рухливим особам рекомендовано його поєднувати з синьо-блакитним кольором будь-яких відтінків.  Жовтий колір гарно допомагає підсилити апетит. Тим хто страждає на поганий апетит рекомендовано використовувати посуд жовтого кольору. Блакитний колір – це колір-антисептик. Він лікує органи дихальної системи. Фіолетовий лікує кісткову систему людини, проте зловживання ним може призвести до зайвої сонливості. Зелений колір умиротворяє і заспокоює, не дивно, що перебуваючи на природі серед великої кількості зелені, жінка відчуває блаженство і насолоду. Цей колір допомагає позбутися головного болю і мігрені, усунути втому очей, зняти розумове і фізичне навантаження.

Кольори в інтер’єрі

До кольорової гами інтер’єру треба підходити відповідально і обдумано, бо його як одяг швидко неможливо змінити. Не варто зловживати синім кольором, бо його надлишок може привести до стану пригніченості і смутку. Можна експериментувати з тим, що легко змінити: картини, штори. Колір стін, підлоги та меблів доцільно робити нейтрального кольору.Гармонійне поєднання кольорів дасть вам можливість створити затишок у приміщенні.