Перша віце-міс модель України – Олександра Каталея-Кищенко з Кривого Рогу

Минулого року в Україні вдруге відбувся конкурс моделей рlus size «Miss/Mrs Top World Plus Size Ukraine 2020», де мешканка Кривого Рогу Олександра Каталея-Кищенко отримала титул  першої віце-міс. Почала вона свою модельну кар’єру в 2015 році, коли закінчила школу для моделей «Plus size» в Дніпрі. Хоча насправді, як говорить модель, все було не так райдужно, як вона собі це уявляла. Про ці та інші подробиці участі в конкурсі віце-міс розповіла в ефірі програми «Інтерв’ю дня» на Першому Міському телеканалі, пише kryvorizhanka.com.ua.

Шлях до перемоги

В Олександри були певні труднощі, пов’язані з невідповідністю зі стандартами для моделей цього напрямку. В якийсь момент дівчина припинила докладати зусилля, щоб стати моделлю. Проте, коли побачила оголошення про конкурс, то вирішила відновити  діяльність у модельному бізнесі, бо вважає себе творчою людиною, а в творчості всі таланти розкриваються.

Олександра каже, що конкуренція у цьому напрямку модельного бізнесу досить велика, бо відкривається багато шкіл для дівчат рlus size і щороку у конкурсах кількість учасниць зростає.

Перед конкурсом з дівчатами проводили бесіду, його організатори з’ясовували для чого претенденткам на перемогу він треба. Цікавились модельним минулим, проте взяти учать у конкурсі могли всі охочі. Наступним етапом, розповіла Олександра, була фотосесія в нижній білизні. І, як виявилося, дівчат вже на цьому етапі оцінювали. Моделі готували самостійно візитки і національні костюми, це було їх творче завдання. Також на конкурсі було дефіле у вечірньому вбранні та дизайнерських сукнях.

Найскладнішим був вихід у національному костюмі, тому що в останній момент все перегралося після заздалегідь підготовленого номеру. Бо Олександра і ще одна учасниця представляли Африку. Їх ідеї збігались і їй довелось придумати все заново.

Захід тривав три дні і всі учасниці, за його умовами, беруть участь у всіх конкурсах і доходять до фіналу.

Окрім того, що Олександра отримала титул і корону, вона ще додала собі впевненості. Також отримала пропозицію, на яку з радістю погодилась, стати регіональним директором і проводити регіональний конкурс. Модель відразу почала плідну роботу на цій посаді.

Поради від віце-міс Олександри Каталея-Кищенко

Дівчина розповідає,  що навчання у стандартних модельних школах подібне до того чому вчать моделей рlus size: позування, ходьба по подіуму, дієтологія. Вона зізнається, що їй найбільше запам’яталися уроки з акторської майстерності. З цього вона радить почати свій шлях майбутнім моделям. Особливо це важливо під час фотосесій, коли треба підкреслити свою особистість і індивідуальність. Це важливо і для подіуму, де треба вміти себе «нести», і, головне, щоб за цим було цікаво спостерігати членам журі і глядачам. А ще акторська майстерність дозволяє приховати якісь недоречності, які трапляються під час показу.

Умови участі в регіональному конкурсі

Для моделей рlus size є визначені модельні стандарти: зріст – не менше 170 см, стегна – 100 см, талія – 80 см, обхват грудей – 100 см.

Для того щоб взяти участь у регіональному конкурсі необхідно пройти співбесіду, інтенсив майстер-клас (позування, дефіле), після чого буде відбір учасниць.

Харчування моделей справа «тонка», – каже модель. Вона любить попоїсти, тому тримає себе в належній формі за рахунок щоденних занять спортом. З продуктів не вживає лише хліб та соуси.

Олександра запрошує всіх жінок рlus size взяти участь у конкурсі.