Речі, які зроблять криворіжців щасливішими

Більшість криворіжців ловили себе на думці, що їхнє життя рутина і не приносить радість від звичайних щоденних справ. Але існує статистичні дані з рейтингом країн, де живуть найщасливіші люди. Лідерами в такому рейтингу є Фінляндія, яка з року в рік залишається на провідному першому місці, Данія і Нідерланди. Україна в цьому списку займає аж 123-тє місце, пише kryvorizhanka.com.ua. Так чим же відрізняється життя криворіжців від життя людей з різних міст Фінляндії? І що потрібно зробити для того щоб відчувати себе щасливіше, а життя не здавалося рутиною?

Будуємо плани

Ті хто живе в скандинавських країнах, на відміну від нас не роблять поспішних справ або рішень, а планую все наперед – на кілька місяців. Якщо криворіжці зверталися до лікаря вже тоді коли щось болить, то у скандинавів цей візит регулярний і спланований на декілька візитів на рік. Така ж ситуація і з ветеринарами. Вихованців також регулярно обстежують і записують на прийом заздалегідь спланувавши візит. У скандинавів в щоденнику можна побачити план поїздок аж на цілий рік.

Також хорошим прикладом з рішенням великих завдань, є те що скандинави всі великі завдання розбивають на дрібні, що дозволяє швидше і легше з ними впоратися.

Варто привчити себе до планування і можна буде реалізувати мрії з цією допомогою і ефективніше досягати цілі. Планування також дозволяє економити час і гроші. Чітке планування вбереже від небажаних грошових розтрат, а так само і емоційних. Крім цього можна делегувати завдання, заздалегідь сплановану завдання можна доручити виконати іншій людині, а самому витратити час на більш важливу справу. Планування дозволяє оцінити можливості, аналізувати завдання, спостерігати на якому етапі знаходиться виконання завдань і багато іншого.

Можливо для деяких планування здається складним і відбирає багато часу процесом, але насправді це не так. Криворіжцям варто спробувати будувати плани і це відчутно змінить їх підхід до життя і настрій.

Фізична активність запорука щастя

В цьому плані криворіжці не відстають і їх можна назвати по справжньому щасливими. Але на жаль не всі криворіжці займаються активно спортом, якщо порівнювати зі скандинавами, то там немає такої людини, яка б не займався регулярно будь-яким видом спорту. Прогулянки на велосипеді, піші, скандинавська ходьба і багато іншого -це просто невід’ємний елемент в житті скандинавів. Хороші показники по прогулянкам на велосипеді і скандинавської ходьбі і в Кривому Розі. У парках нашого міста можна зустріти все більше і більше людей які займаються скандинавської ходьбою, а в зеленій місцевості на околиці міста на прогулянці на велосипеді, можна зустріти цілі сім’ї.

Наприклад 77% жителів Норвегії вважають що їх організм перебуває просто в ідеальному стані. Тому, що б ще більшу кількість криворіжців стало щасливішим слід переглянути свій спосіб життя і виділити час для фізичної активності, будь то біг, йога, прогулянки на велосипеді або щось інше, такі заняття додадуть не тільки здоров’я організму але і підвищать рівень щастя.

Режим “Робота”

Якщо у нас в країні люди працюють і працюють, працюють після роботи, приходять раніше на роботу, допрацьовують вдома, то скандинави цінують свій час. Якщо у них робота з дев’ятої години ранку до п’ятої години вечора і обід тривалістю годину, то вони не витратять зайвої хвилини, ні більше, ні менше. Весь інший час вони приділяють собі або своїй сім’ї, завдяки чому стають щасливішими. Криворіжцям в більшості випадків за переробку навіть не доплачують, тому варто переглянути таке старанне ставлення до роботи.

Наприклад скандинави всі складні і важкі завдання виконують в першій половині дня, таким чином розвантажують весь наступний день, після обіду вони зазвичай розслаблюються і перезавантажується завдяки музиці або малювання.

Ніколи і ніде не поспішати

Скандинави на відміну від криворіжців вміють зупинитися і зосередитись на  моменті, насолодися ним сповна. А криворіжці, як і більшість людей у ​​всьому світі постійно кудись поспішають, біжать і в результаті не встигають, не встигають отримати насолоду від життя, відпочити і багато іншого. Скандинави в цей же час навіть вживають їжу повільно і сконцентровано, насолоджуючись її смаком і запахом. Таке повільне вживання їжі, дозволяє не тільки налагодити перетравлення їжі, але і налагодити думки.

Правильний раціон запорука щасливого і здорової людини

Раціон скандинавів складається з риби, грибів, горіхів, різноманітних ягід і цільнозернового хліба. Такі складові скандинавської дієти вважаються найкращими для організму, а сама дієта найздоровішої. Вона сприяє зниженню тиску і холестерину. Щоб почати криворіжцям дотримуватися такої дієти слід поступово вводити в раціон деякі з цих продуктів. Зміни в організмі і самопочуття довго себе не змусять чекати.

Не боятися холоду

Різні дослідження в цій області довели те, що холодні температури роблять позитивний вплив на стан і організм людини, покращує апетит і сон, сприяє зниженню ваги і знищує різні інфекції. Тому скандинави такі щасливі і здорові, вони не боятися замерзнути і залишають спати на холоді навіть немовлят. Але щоб досягти такого ефекту на організм, криворіжцям не потрібно купатися в ополонці або мерзнути на морозі, досить просто регулярно приймати контрастний душ, обов’язково закінчуючи купання холодним душем. І крім цього прогулянки в холодну пору року також підуть на користь криворіжцям.

З турботою про навколишнє середовище

У скандинавів любов до природи та турботи про неї не має кордонів на відміну від деяких криворіжців, які кидають сміття прямо собі під ноги. У скандинавів взагалі не прийнято, то залишити після себе сміття на природі, все завжди забиають з собою. У тих країнах дуже популярне заняття плоггінг, це коли під час бігу збирають сміття. Таке заняття допомагає не тільки очистити навколишнє середовище, але і спалити зайві калорії і відповідно підняти свій рівень щастя.