РОЛЬ ГУРТКІВ САМОДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ДІТЕЙ

Технології – невід’ємна частина нашого повсякденного життя, і кількість часу, який ми проводимо, взаємодіючи з технологічними пристроями, тільки збільшується. В результаті, майже неможливо заборонити дітям також хотіти цих взаємодій. Далі на kryvorizhanka.

Так як, дослідження показують, що між зайнятістю дітей у позашкільний час і їх успішністю дійсно є зв’язок, перед батьками школярів постає питання про вибір гуртка самодіяльності або секції для свого чада.

Найчастіше запис в гуртки самодіяльності та секції починаються з початком навчального року, хоча іноді до занять можна приєднатися в будь-який час. Більшість студій, шкіл, гуртків та секцій мають пробні заняття, щоб можна було заздалегідь ознайомитися з діяльністю і її перспективами.

ПОРАДИ ЩОДО ВИБОРУ ГУРТКІВ

Перед тим, як вибирати гурток чи секцію для дитини, необхідно якийсь час придивлятися до інтересів дитини. Як варіант, можна спільно відвідувати різні майстер-класи та змагання, ходити на дитячі лекції і дні відкритих дверей. Також одну з найважливіших ролей в успішності занять грає ентузіазм педагога. Якщо заняття в гуртку чи секції не нагадують шкільні уроки, вибір можна вважати успішним. 

ЯКИМ ГУРТКАМ ВІДДАЮТЬ ПЕРЕВАГУ У КРИВОМУ РОЗІ

СКАУТИНГ. Скаутинг пропонує всебічну програму, де діти заробляють значки, грають в ігри, співають, створюють ремесла, завершують проекти обслуговування тощо. Вихованці налагоджують дружні відносини і освоюють нові навички.

АКАДЕМІЧНІ КЛУБИ. Академічні клуби визнають навчальні досягнення дітей і дають дітям можливість працювати в академічній сфері більш глибоко, ніж пропонується в класі. Групи, які зосереджуються на математиці, природознавстві і комп’ютерах, заохочують лідерські якості, допомагаючи дітям навчитися працювати в команді. Вони є місцем, де діти зустрічаються з друзями-однодумцями, які поділяють їх захоплення навчанням.

МУЗИКА І МИСТЕЦТВО. Діти розвивають творчі здібності і виражають себе за допомогою мистецтва. Спів, танці, малювання та драматургія дають дітям можливість дізнатися, хто вони – або інколи вдати кимось іншим, – і висловити це красиво.

Бібліотеки – ще один чудовий ресурс для творчих таборів і програм, призначених для дітей. Для дитини, яка любить читати, подумайте про створення дитячого книжкового клубу, де діти по черзі вибирають улюблену книгу для читання і обговорення разом.

СПОРТ. Заняття спортом дають дітям можливість займатися фізичною діяльністю і заводити друзів, розвивати навички, вчитися командній роботі і формувати самооцінку.

ЯКЩО ДИТИНА ВТРАТИЛА ІНТЕРЕС

Жодна дитина не застрахована від втрати інтересу до занять, навіть якщо спочатку були бажання, захопленість і успіхи. Якщо дитина всіма силами намагається ухилитися від занять, не поспішайте відразу пропонувати їй інший гурток: іноді краще спробувати змінити ситуацію та допомогти розібратись в причині. Домігшись перших успіхів і подолавши всі труднощі в процесі занять, діти зазвичай самі прагнуть продовжувати розпочате.