Творче життя Тетяни Піскарьової

Тетяна Піскарьова – заслужена артистка Україна, співачка, теле-, радіоведуча, режисер, автор та композитор, керівник вокальної школи «Фабрика естради Тетяни Піскарьової», учасниця багатьох пісенних конкурсів та фестивалів, пише kryvorizhanka.com.ua.

Співачка народилась на Кропивниччині, проте, маючи батька військовослужбовця, пізніше протягом 12-ти років мешкала у Кривому Розі. Саме в нашому місті майбутня зірка української естради почала свій творчий шлях. Тетяна у Кривому Розі отримала загальноосвітню та музичну освіти. Вона вчилась у музичному училищі по класу фортепіано, а також викладала вокал у музичній школі № 8.

Після закінчення музичного училища у 1995 році, працювала в Центрі дитячої творчості керівником дитячого гуртка «Горицвіт», а в 1997 році створила Дитячий театр естради «Аліса» в Кривому Розі і стала його керівником.

Крім музичної освіти, співачка у  1997-2001 роках отримала освіту зі спеціальності «режисер масових заходів та видовищ» і «організатор дозвілля» у Миколаївській філії Київського національного університету культури та мистецтв.

У своєму інтерв’ю в ефірі «Емігрантського радіо» у програмі «Місія з Світланою Кас’яненко» співачка розповідаючи про свою діяльність зазначила, що до артистичної діяльності Тетяну привело поєднання декількох складових: важкий характер, який дав наполегливість і випадок, до якого співачка додає випадкові зустрічі з прекрасними викладачами, які навчили знати, що таке музика, любити і творити її.

Тетяна про свій творчий доробок

Співачка задоволена, бо знайшла свій голос, свій стиль, свою пісню,  ту манеру, яка відрізняє її від багатьох виконавців. Для неї пісня як маленький спектакль, бо за другою освітою вона режисер.

Більше 80 відсотків її пісень авторські.  Тетяні поталанило з випадками долі, які приводили туди куди привели. Перш за все це зустріч в Укрдержконцерті з Борисом Георгієвичем Шарварко.

Співачка каже, що 22 роки просиділа за фортепіано, але на теперішній час вважає, що зараз необхідно відповідати на сучасні виклики.

Історія Тетяни про пісню «Сестра»

Тетяна в дитинстві дуже хотіла мати сестру, і в творчості згодом народилася пісня «Сестра», яку вона записала з Оксаною Пекун. Це перша співачка, яку Тетяна скопіювала ще навчаючись в музичному училищі. Оксана співала пісню «Поруч я і ти», яку Тетяна співала в ресторані. А згодом співачка запропонувала Оксані Пекун записати пісню «Сестра» на що та погодилась. Цю пісню вони присвятили кожній жінці, яка має рідну сестру або близьку по духу подругу за сприйняттям світу.

Тетяна вважає, що кожне наше бажання в нашій підсвідомості записується, все що хотіла співачка і колись мріяла все відбувається, але не за її сценарієм, просто музика полилася, вона сіла й заграла.

Нещодавно Тетяна презентувала нову пісню «Коли ти поряд», яку написала у молодому віці співачка Ніна Кірсо, колишня солістка гурту «Фрістайл», автор слів Віталій Рябчун, директор агенції івентів «Садиба мюзік». Для неї важливо дати пісні історію, зробити її маленьким спектаклем, шукала як цього досягти і разом зі своєю командою створили пісню «Коли ти поряд».

Артистка ділиться роздумами про те, що її турбує рівень культури в нашій державі: це відсутність культурної політики, правильно збалансованого медіапростору для представників різних напрямів і жанрів серед виконавців.

Проект «Фабрика естради Тетяни Піскарьової» в Чорногорії

В будинку Тетяни є велика біла стіна. Вона довго  сиділа і дивилась на неї, потім заплющила очі і вирішила запросити художника, щоб він відтворив те, що вона бачить. В підсумку вона так і зробила. Протягом двох з половиною тижнів співачка сиділа на дивані і керувала процесом: отут будинок, перебрала багато видів з морем, горами, рослинністю. Зробили малюнок і довго шукали по світу де це місце і одного разу приїхали до друзів у  Чорногорію, то не змогли більше відірватися від тієї краси і тієї країни.

Три роки тому в Чорногорії придбали апартаменти і зараз це для Тетяни місце сили куди вона тікає завжди, коли відчуває, що нема чим дихати  у всіх розуміннях цього слова: від духовного до фізичного. Вона туди їде як з дому додому. Там дуже приємні і прості люди, гостинні,  в них цікава енергетика,  мова подібна. Заповідь чорногорця: «Якщо ти хочеш попрацювати – сядь і відпочинь, можливо це бажання пройде». І Тетяна спочватку протягом двох з половиною років навідпочивала місце сили в Чорногорії, а потім вирішила що в тому чарівному і чудовому місці хоче подарувати радість своїм вихованцям і їх батькам, радість відпочивати  на Адріатиці, ще й творити при  тому.

Створили з однодумцями програму, де прорахована кожна година перебування в таборі, існує відпрацьована методика з таких напрямків як естрадний спів, естрадна хореографія, мелодекламація, акторська майстерність, курс юний режисер.

Школу Тетяна створила, щоб діти ставали яскравими, впевненими в собі, виходили сміливо на сцену життя і щоб їм аплодував весь світ.

Діти сьогодні які?- каже співачка. Вони вміють більше, користуються гаджетами, соцмережами, склад мислення інший. Її поколінню читали казки, а вони дивляться мультики, знімаються у тік-ток, але вони яскраві і теплі. У школу Тетяни Піскарьвої може потрапити будь-яка дитина, також може отримати курс-онлайн.

Для вступу до школи треба прислати відео, яке Тетяна прослуховує особисто. Після цього на своїй сторінці-інстаграм Тетяна в режимі онлайн прослуховує дитину, а  трансляція відбувається на весь світ. Таким чином дитина вчиться володіти собою, і в той же час мусить бути відкритою.

Проект з Тетяною Піскарьовою «Загадаю Миколаю»

В проекті «Загадаю Миколаю» беруть участь діти від 5 до 10 років. Хоча з ними важко працювати, бо  якщо не зацікавиш у перші хвилини, то шансів немає. Увагу дитини треба тримати хоча б 15 хвилин. Для цього треба стати дитиною, бути з ними щирою, відвертою, бути на їх хвилі, треба під них підлаштовуватись. У колективі працює сім викладачів.

Для Тетяни це частина життя, а проект «Загадаю Миколаю» це титанічна праця, який складається з 33-х номерів.

Співачка поділилися думками, що любить співати про любов, бо з неї починається життя людини, любов надихає, вона є змістом життя, піднімає, може змусити впасти лише для того, щоб піднятися знов. Вона каже, що тільки любов врятує світ.