У Кривому Розі новий напрямок туризму- гастротури

Гастротури дуже популярні практично скрізь. Вони дозволяють ближче познайомитися з тією чи іншою країною, регіоном або містом. Такий рід турів включає в себе ряд заходів. Одним з таких є дегустація і вона може проходити, як і інші заходи не тільки в ресторанах, але і на різних фермах, кухнях місцевих жителів, просто на вулиці, на ринку і безлічі інших місць. Далі на kryvorizhanka.

Криворізькі гастротури

Гастротури в нашому місті це абсолютно новий напрямок туризму. Вони дозволять дізнатися місто ближче, дізнатися його “на смак”, спробувавши страви місцевої кухні.

За допомогою однієї з програм Європейського Союзу, був створили новий проект “Дорога смаку Криворіжжя” до якої підключилися відомі в Кривому Розі ресторани. Метою такого нововведення є об’єднання і допомога в становленні і розвитку малого та середнього бізнесу. Виготовлення місцевої продукції та напоїв Криворіжжя. Такі напрямки дуже затребувані в Європі і існують вже чималий час, тому прийняли рішення розвивати гастрономічний туризм і в промисловому серці України.

Промисловий туризм

Кривбас це залізне серце нашої держави. Тут розташовано безліч індустріальних махін і перебуває найбільший кар’єр в Європі. Внаслідок промислової діяльності в нашому місті утворилося безліч дивовижних локацій. Такими місцями є рукотворні гори або ж так звані відвали, блакитні озера, що утворилися  в відпрацьованих кар’єрах і каньйон який до цього дня продовжує рости.

Так, в Кривому Розі немає старовинних об’єктів, історичних замків, вишуканих музеїв та інших речей, які так приваблюють туристів. Кривбас особливий по своєму. Тут туристи можуть побувати на функціонуючому промисловому підприємстві, ознайомитися з повним ланцюжком виготовлення металу, з видобутком, з технікою. Таке новий і унікальний напрямок в туризмі дуже приваблює гостей міста.

Крім екскурсій на підприємства міста гості також можуть відвідати історичні та пізнавальні екскурсії, побувати на захоплюючої велоекскурсії, спробувати себе в криворізькому екстримі, такому як скелелазіння і сплави уздовж рукотворного каньйону.

З кожним роком потік туристів в Кривбасі зростає. Звичайно ж пандемія коронавируса завадила цьому зростанню в 2020-му році, але в середньому щорічне число гостей міста зростає на 30% -50%. Наприклад, до пандемії в 2019-му році кількість приїжджих туристів перевищило 60-тисяч людей, що практично в 12-ть разів більше ніж в попередні роки.

Такий сплеск туристичного потоку свідчить і підтверджує, то що Кривий Ріг унікальне місто, в ньому є що подивитися, і чому здивуватися. Навіть самі криворіжці щорічно відвідують різні екскурсії Криворіжжям або його підприємствами, так як вони дійсно досить цікаві й пізнавальні, а ще можна побачити безліч красивих локацій, які знаходяться досить близько до будинку.