У Кривому Розі пройшов конкурс серед моделей Plus Size

Miss / Mrs Top Of the World Plus Size ця подія міжнародного рівня, а в нашій країні вона організовується відносно недавно – другий рік. Перш ніж потрапити на захід національного і міжнародного рівня, потрібно перемогти на заході в своєму регіоні. Далі на kryvorizhanka.

Історія назви “Plus Size”

Буквальний переклад з англійської мови “Plus Size” це “повнорозмірна модель”. Поняття досить популярно в наш час він характеризує розмір одягу для повних і параметри самих моделей.

У 1900 році в США було відкрито перша точка Lane Bryant, яка здійснювала продаж речей для людей з великими формами. Саме ця точка починаючи з 1927 року почала використовувати цей термін, але найбільшою популярністю розмір “Plus Size” знайшов лише в 1950-х роках. В середині 20 століття з’явилося складне становище з коректним позначенням одягу для повних і їх параметрів, коли вже велика кількість фірм почало типізуватись на речах для повних людей. Всі придумані позначення “одяг для повних”, “одяг для товстих”, “одяг великого розміру” і так далі вважалися неприйнятними, образливими і принизливими для людей які її носять. А також виникла проблема з назвою параметрів моделі великого розміру. Тому виробники запозичили ідею у Lane Bryant з терміном “Плюс сайз”. Законно термін закріпив Інститут стандартів і технологій в 1958 році. Вибух на пишну моду трапився в 1980-х роках в Америці. Але справжня революція і зміни в модельній і фешн галузях “Plus Size” трапилися відносно недавно.

Конкурс

Уже вдруге проводять і регіональний захід для моделей дівчат і жінок “Plus Size”. В 2021 році точкою для проведення знаменитого у всьому світі конкурсу став Кривий Ріг. Організація заходу в різних містах стимулює його популяризацію і дає можливість більшості жінок спробувати себе в ролі моделі “Плюс сайз”. Цей конкурс унікальний, він продовжує робити революцію в сфері моди.

27 липня 2021 року відбувся відбір моделей на конкурс. Відібрали 20 учасниць у віковій категорії від 18 до 45 років і відповідно дівчата від 18 до 33 років будуть боротися за титул Міс, а в віці від 33 до 45 років за титул Місіс. 18 серпня 2021 дівчата вперше зустрінуться і будуть один з одним знайомитися, переглядаючи відео візитки, демонструвати таланти, а також брати участь в різноманітних майстер класах та багато іншого з підготовки до фіналу заходи. 20 серпня 2021 року криворіжці зможуть побачити вже фінал конкурсу. На фіналі буде продемонстровано моделями “Плюс сайз” дефіле в українських костюмах, які моделі готували самостійно.

Захід пройде в закладі “Фан Парк”, який знаходиться по вулиці Єсеніна в Металургійному районі. Крім усього перерахованого на фіналі заходу глядачів чекає показ колекцій від одних відомих українських дизайнерів і фінальне нагородження.