Знання, що відкривають Всесвіт вашої особистості: розповідь криворізького нумеролога

Чи замислювалися ви над тим, як цифри впливають на ваше життя та яку роль відіграють у ньому? А над тим, що завдяки числам можна прорахувати сумісність між чоловіком і жінкою, вибір майбутньої професії, визначити найкращу дату для укладання щасливого шлюбу… Про це та інше може розповісти нумерологія. Криворізький нумеролог Ольга Калинюк залюбки відповіла на запитання, які привідкривають завісу у світ метафізичної науки нумерології. Далі на kryvorizhanka.

Нумерологія – все ж таки – наука, чи якісь містичні знання?

Я вважаю нумерологію метафізичною наукою і ставлю її поряд із такими науками як астрологія, теософія, соціологія і психологія. Думаю, що за короткий проміжок часу вона займе місце однієї із галузей психології. Нумерологія для мене, перш за все, – інструмент вивчення людини без присутності самої людини. Без тестів, без вивчення поведінки та прояву емоцій… Нумеролог аналізує числові вібрації дати народження та повного імені людини. Навіть прізвище, ім’я, по-батькові, яке записане у нас буквами – переводимо у числове значення, і потім уже кожну цифру та їх поєднання аналізуємо і робимо певні висновки.

Цифри для нумеролога мають не лише кількісну характеристику, а й якісну. Тобто цифри – це символи енергій, які створюють «архе» (першоджерело, архетипи) з певним переліком властивих йому позитивних і негативних якостей. Світ дуальний, то ж і цифри відображають як потенціал розвитку (прогресу), так і потенціал деградації (регресу).

Всесвіт – це згустки енергії, і всі фізичні тіла – також енергії різної якості та кількості (щільності). В залежності від щільності вони мають різну форму тіла, різну вібрацію, різну енергетичну якість і цінність. Ось цю якість і символізують цифри.  Людина як фізичне тіло також має свої вібрації (пам’ятаєте вислів: «ми на одній хвилі» ?) та якісні характеристики. У психології є таке поняття як психотипи, у медицині – генотипи, а у нумерології кожна цифра від «1» до «9» як архетип відображає певні якості особистості, події чи поняття.  «0» не є числом, але має величезну силу трансформації. Нуль – це і ніщо, і все! Найбільші тіла у Всесвіті – планети. То ж, не дивно, що числові архетипи прив’язані до архетипів планетарних. Думаю, ви чули такі вислови, що одиничка – це Сонячна енергія, двійка – енергія Місяці, трійка – під опікою Юпітера, або ж: люди числа «6» – венеріанці, а числа «5» – меркуріанці, і т.д. Нумерологія і астрологія міцно пов’язані між собою. То ж не дивно, що вивчаючи одну з цих наук – захоплюєшся і іншою. Вивчення людини методами метафізики – цікавий процес!

У 90-х роках усі матеріали по темі «нумерологія» були підписані так, що це – магічний код, містичні знання, таємні знання, які відкривають вам Всесвіт. Дійсно, ці знання відкривають вам Всесвіт, і в першу чергу – Всесвіт вашої особистості.
Наприклад, елементарне: числа у даті вашого народження показують силу вашого фізичного тіла (число дня), астрального тіла (число місяця) та ментального тіла (число року вашого народження). А перемноживши числа вашої дати народження різними способами – отримаємо графіки вашої долі, волі, соціальної реалізації, енергетичного потенціалу (життєвої сили та наснаги творити)… Цікаво?

Так! А чи існує «щасливе число»? Як можна вирахувати свої щасливі числа, які приносять удачу?

Хочу сказати, що у кожного воно різне, своє, особисте. Якщо ви, як більшість, вважаєте, що  сімка найщасливіше число для усіх, то тут я можу навіть посперечатися з вами. Число 7 не завжди і не усім приносить успіх. Воно дуже часто стимулює самотність, деколи змушує з чимось розпрощатися, щоб побудувати щось нове, на іншому рівні, штовхає від матеріального до духовного. Тому, хто займається духовними практиками, число 7 принесе розвиток і розуміння людей. Людей, які мають число 7 у даті свого народження, або у числі життєвого шляху, чекає глибоке занурення в аналітику. Вони заточені на те, щоб аналізувати фактажі, події, виводити людей на новий рівень розвитку. Серед них люди, які захоплюються психологією. Філософією, вони  найкращі менеджери-аналітики.

Без глибокого аналізу та розрахунків можу сказати, що число вашого дня народження (якщо в дати дві цифри, то додаємо їх) є одним із чисел, які можна назвати щасливими. Тобто, 1-ка щаслива для усіх, у кого число народження 1, 10, 19, 28 число будь-якого місяці; 2-ка принесе успіх усім, хто народжений 2, 11, 20, числа; 3-ка успішна для народжених 3, 12, 21,30 числа; 4-ка щаслива для тих, хто святкує день народження 4, 13, 22, 31 числа; 5-ка принесе удачу народженим 5, 14, 23 числа; 6-ка щаслива для народжених 6, 15, 24 числа; 7-ка для тих, хто порадував своїм народженням 7, 16, 25 числа; 8-ка для тих, хто народився 8, 17, 26 числа; і 9-ка щаслива для народжених 9, 18, 27 числа любого місяця. У ці дні ви маєте високий енергетичний потенціал, то ж дієте з більшою впевненістю!

Чи є так звані нещасливі числа, яким, наприклад, вважають 13? Чи справді в цих числах зашифрований якийсь негатив?

Щодо числа 13, то я дуже люблю це число. Мені особисто імпонують люди, народжені у 13-й день місяця. Вони мають величезну творчу силу. Енергії одинички та трійки дають сміливість і натхнення творити. Вони чудові письменники, поети, художники, архітектори… Ті, які бачать красу, вміють створити цю красу і мотивувати інших на творчі ідеї.Ці люди повинні нести радість. Одиничка – це число під опікою Сонця, а трійка – число Юпітера. Але в негативних якостях вони дуже егоцентричні та емоційні,  емоції деколи ідуть через край, чому й називають їх істериками. Саме це вряди-годи їм заважає у стосунках, змушує іти на ризиковані справи і використовувати різкі вислови. Числа характеризують не лише людей, а й події. Ось у  розрахунках дати події, якщо число 13 ми бачимо у певних позиціях поряд із числом 16, то можна чекати біди.  Тобто, я підкреслюю, що при нумерологічному аналізі важливо розуміти не лише якісну характеристику цифри і числа, а й бачити, у якому визначенні, у якій позиції, у якому сусідстві ці числа стоять у вашій нумерологічній карті.

Наскільки зміна імені або прізвища може істотно змінити життя людини? Наприклад, в тих випадках, коли дівчата виходять заміж і змінюють своє прізвище на прізвище чоловіка?

Чи зміниться доля, коли ви зміните своє прізвище? Доля кардинально не зміниться, але вона набере додаткових родових завдань. Прізвище та ім’я, яке вам дали батьки, буде діяти на вас все життя. Ці цифрові вібрації лишаються. А прізвище, яке ви отримали від чоловіка, додає у вашу життєву інструкцію програму роду вашого чоловіка. Відтоді весь досвід, який ви будете накопичувати, буде записаний, так би мовити, на флешку роду вашої сім’ї та рід чоловіка.  Дуже добре, коли ви виходите заміж і число вашого прізвища, не змінюється. Наприклад, як у мене, число прізвища дівочого – «5», і число прізвища чоловіка – також «5». У такому випадку можете вважати, що цей чоловік – ваша доля. Часто міняють імена, щоб покращити свою долю. Це треба робити після консультації нумеролога. Не нашкодьте собі!

Чи впливають числа, які нас оточують (номер телефону, квартири, вулиці) на нас? Якщо це так, то чи можна змінивши, наприклад, номер свого мобільного телефону, залучити позитивні зміни?

 Числа, які нас оточують, впливають на нас. І номер телефону, і номер квартири,  і номер машини. Вони зумовлюють наше соціальне життя, на наші стосунки, впливають на емоції та настрій, і навіть формують події життя. Особисто дивуюсь таким висновкам, коли у квартирі під числом «6» живе сім’я велика і дружня, а під номером «7» (7, 16, 25) – розлучені чи одинокі. Наприклад число номера телефону «2» (сума усіх цифр вашого номера) буде сприяти приємним стосункам, партнерським взаєминам, та для бізнесу воно несприятливе. Для бізнесу кращим буде число «8» або ж «4». До речі, чоловіки часто цікавляться: який номер машини обрати.

З якими питаннями найчастіше до вас звертаються за консультацією? Переважно це чоловіки чи жінки, і якого віку? 

Якщо ви думаєте, що за консультацією більше звертаються дівчата чи жінки, то ви помиляєтеся. Серед тих, хто звертався до мене за розрахунком, чоловіків більша кількість. Вони просто не завжди демонструють іншим свою захопленість і інтерес. Чесно кажучи, дехто іде заради інтересу. Один з клієнтів навіть сказав : «Я хочу поприколюватися», хочу дізнатися, чи дійсно дата мого народження може про мене розповісти щось цікаве.

Велика кількість людей у цьому році втратила роботу, дехто замислюється над тим, коли змінити місце роботи, яку професію чи сферу діяльності обрати, інші занепокоєні своїм фінансовим становищем… Теми консультування дуже різні. На усі ці запити нумерологія має відповіді. Жінки більше питають про стосунки, про сумісність, про те, коли вони зустрінуть свою долю, коли вийдуть заміж, просять розрахувати сприятливу дату весілля. Одна із цікавих задач для мене була: розрахунок періоду вагітності. Ми вибирали час, коли буде сприятливе зачаття для жінки, тому що у їхньому роду перші вагітності закінчувалися викиднями. Для мене це було цікаво, такі завдання провокують розвиток, стимулюють вивчати нумерологію глибше і ставитися до цих розрахунків відповідальніше.

По віку наймолодша людина, яка в мене була на консультації – випускниця школи.  І найповажніша клієнтка – жіночка, якій виповнилося 72 роки. Звертаються зазвичай ті, хто має якісь проблеми, сумніви, або ж інтерес до самої нумерології. Консультувати легше емоційно тих, хто звертається через інтерес. Допомагати приємніше тим, хто не боїться признатися собі і іншим, що має якісь проблеми, і йде за знаннями аби позбутися їх, вийти на новий рівень, нову якість свого життя. Коли отримуєш чіткий запит – консультація якісніша, адже і розрахунки і висновки нумеролога будуть влучніші, конкретніші.

Що ви думаєте з приводу нумерології онлайн, коли розраховує дати комп’ютер, а не реальна людина?

Зараз багато програм, які допомагають здійснити розрахунок, у відкритому доступі. Та, якщо ви хочете отримати якісну консультацію, а не просто інтерпретацію кожного числа, то я вам раджу звернутися до спеціаліста-нумеролога. Найцікавіше і найважливіше – взаємозв’язок енергій, які впливають на розвиток якостей вашого характеру і долі. Нумерологічні калькулятори не можуть якісно прогнозувати ваші стосунки чи ваше життя.

Чи правда, що нумеролог повинен бути психологом?

Якщо мається на увазі, чи повинен мати нумеролог диплом психолога, то на мою думку, це – необов’язково. Але нумеролог повинен розумітися на психології людини  щоб влучно проаналізувати числові вібрації. Серед моїх знайомих-нумерологів багато тих, хто вивчав психологію, або ж, як любителі, цікавляться нею, відвідують курси та лекції. Я особисто – педагог за освітою, вивчала психологію. Я знаю багато психологів, які використовують знання з нумерології при консультуванні. Таро  все частіше використовують психологи як метафоричні карти, і стверджують, що нумерологічні методики – чудовий інструмент пізнання людини.

Як ви прийшли в нумерологію? Чому у вас з’явився інтерес до цієї сфери?

Кожна сфера моєї діяльності, як виявилося при нумерологічному аналізі дати народження та імені,– була і є зі списку програми моєї реалізації, моєї  місії. І в кожну тему я занурювалася і вивчала її від «А» до «Я»: і в педагогіці, і в туризмі, і у видавництві, і в рекрутингу, і в нумерології. За 30 років я опанувала п’ять різних сфер діяльності. До речі, саме через п’ять років мені вже бракувало того, чим займалась, хотілося чогось іншого і нового, то ж часто щось розвивала паралельно основній занятості. Усі ці справи об’єднанні тим, що я хотіла ними займатися! Вони були мені по душі. Я ніби гралася, а не працювала.

По суті, я – підприємець, тому мені легко перебудовуватися. Я навіть більш ефективна в стресових ситуаціях. Мені важливо прислухатися до своєї інтуїції. Вона мене не підводить. Важливо любити те, чим займаєшся, бо у мене лише одна «2». Людям з одною «двійкою» улюблена справа додає життєвої енергії, а нелюбима робота виснажує до хвороби. Так, я любитель. Але захоплений любитель ефективніший незацікавленого професіонала. Я в цьому переконалася і як підлегла, і як керівник. Мені важливий емоційний заряд і середовище розумних та натхненних особистостей, у яких я можу повчитися, і які також горять улюбленим заняттям, як і я. Дуже вдячна тим, хто допомагав і словом, і ділом у моїй реалізації. А ще я маю здатність розпізнавати таланти і можливості інших людей. Так, я люблю «ростити фахівців»: направляти, плекати, допомагати просуватися тим, хто так само палко бажає вдосконалюватися в обраному покликанні. Приємно, що мої ставленики дійсно показують свій професіоналізм. Пишаюся ними!

Я із тих нумерологів, які починали вивчення нумерології з вивчення впливу чисел на свою долю та особистість. Перші мої розрахунки були з вивчення причини події власного життя, яке змінило мою долю і мої стосунки. З 2010 року я збирала знання, як кажуть, «по зернинці». І певний час у голові була каша від незбагненності, чому одне і те ж число в різних розрахунках та позиціях має розбіжне значення… І плуталася у цих значеннях, доки не вивчила декілька нумерологічних шкіл та методик і склала не одну сотню нумерологічних карт. І лише з 2015 року я насмілилася консультувати інших.

Захоплення нумерологією вважаю продовженням своєї реалізації. Для людей з кодом 37.10 у Числі життєвого шляху (сума всіх цифр дати народження) дуже важливо стати вчителем, керівником, наставником. Їх часто називають істинними (ортодоксальними) лідерами, захисниками істинних знань, просвітителями. Ось і я, будучи учителем, 5 років несла світло знань. У туристичній сфері (5 років) розширювала пізнання світу. Як підприємець у видавничій справі (15 років, та 5 газет (!) давала можливість реалізуватися журналістам, верстальникам, коректорам та іншим фахівцям. У рекрутинговій сфері допомагала своїм клієнтам матеріально зрости. Будучи нумерологом (уже також 5 років), намагаюся стати і консультантом, і наставником. Також створюю школу практичної нумерології. Кожен навчальний курс буде самодостатнім, тобто матиме певний набір літератури і конспектів із методиками та інструментарієм для початку практики. Ось так у підсумку моєї професійної приналежності вийшло замкнуте коло: від школи – до школи. До речі, в таронумерологіі «10» – Колесо Фортуни.Тому я й іншим допомагаю запустити своє колесо Фортуни!