Найдивніші подарунки фанатів, які коли-небудь отримували зірки

Завжди приємно, коли вам дарують подарунки, які б вони не були. Люди кажуть, що важливим є не сам подарунок, а увага, яку приділяють. Зрозуміло, що у зірок з увагою все добре. Шанувальники дарують їм регулярно подарунки, а зірки часто не радіють їм, а дивуються. Далі розкаже “Криворіжанка”

Напевно і ви б здивувались, якщо б вам подарували б труп тварини? Чи його окрему частину, яку оздобили кольорами веселки? Або шматок шкіри людини. Далі спробуємо розповісти про незвичайні подарунки, які отримували зірки від своїх шанувальників. 

Тейлор Свіфт

Співачка отримувала різноманітні подарунки від фанатів. І квіти, і м’які іграшки та різні прикраси. Найбільш дивним серед усіх, що їй дарували, був панцир черепахи. Цікавим є те, що на панцирі намалювали портрет Свіфт. Хотілось би зазначити, що співачка і сама любить робити сюрпризи своїм шанувальникам. Так, одного разу, вона перерахувала дві тисячі доларів своїй фанатці для того, щоб та змогла заплатити за своє навчання. 

Брати Джонас

Такий сувенір може викликати мороз, який йде по шкірі. Бо як по іншому можна відреагувати на труп акули, який вам присилають як сувенір? Нік, Кевін і Джо були шоковані, коли побачили це як подарунок від одного з шанувальників. Потім брати додали, що дуже сумним було те, що акула була ще дитинчам.

Джастін Бібер

Цей канадський співак отримав практичний подарунок, але все ж таки дивний. Джастіну Біберу подарували велику коробку різноманітних сухих сніданків. Цікавим є те, про що думав фанат, який цей подарунок робив? Що Джастін буде брати їх з собою на концерти як перекус? Скоріш за все, у Бібера трохи інші кулінарні вподобання. 

Аріана Гранде

Співачка вже втомилась отримувати дивні сувеніри від одного зі своїх прихильників. Він постійно відправляє їй великі гарбузи та календарі, на яких зображені різноманітні тварини. Коли цих речей накопилося вже дуже багато, Гранде почала просити фаната припинити надсилати їй ці речі, бо вважає недоречним цей атракціон небаченої щедрості. 

Зак Ефрон

Одного разу, актор був шокований після того, як отримав сувенір від одного з своїх шанувальників. Це був шматок шкіри людини. Зак відмовився це коментувати і не дивно, бо тут важко не втратити дар мови. 

Роберт Паттінсон

Зірка серіалу “Сутінки” отримав дуже багато дивних, але в свою чергу й милих сувенірів. Йому поштою надсилали зубочистки,  а причина дуже цікава. Паттінсон розповів всім про те, що кинув палити, а щоб перемогти залежність він користувався цими маленькими предметами гігієни. Це почули його шанувальники і вирішили таким чином підтримати свого кумира. 

Подарунки, які дарують з приводу або і без нього, можуть зігрівати душу та серце, навіть зблизити людей між собою та приносити певну користь. Але це можливо тільки тоді, коли обирали їх з розумом та знанням справи. Тому хочемо побажати вам ніколи не отримувати дивних, а тим більше моторошних подарунків. Краще, ваші друзі та знайомі, нехай вам дарують веселі та приємні сувеніри, які будуть приносити тільки позитивні емоції. 

"