Як змінювалася зачіска Кейт Міддлтон за останні двадцять років

У герцогині Кембриджської дуже гарне красиве волосся. За останні двадцять років її зачіска трохи змінювалася, але майже завжди вона мала чудовий вигляд із самими сміливими рішеннями для неї.

Далі розкаже “Криворіжанка”

Всесвітньо відома британська герцогиня Кейт Міддлтон належить до тих людей, які легко знаходять ідеальний стиль та можуть дотримуватись його потім багато років. З її зачіскою теж саме. Герцогиня не є фанаткою серйозних експериментів зі своїм волоссям, а тим більше після того, як стала членом королівської родини. Ми розкажемо як змінювалася зачіска дружини Принца Вільяма за останні двадцять років. 

Колір волосся Кейт Міддлтон

Кейт має темний відтінок волосся, він у неї приблизно темно-русявий та переходить до каштанового. На фото з часів, коли вона навчалась в університеті, де вона, доречі, і познайомилась з Вільямом, у неї були чорні, потім світло-каштанові, а пізніше і темно-русяві відтінки волосся. 

У Кейт кучеряве волосся

На більш старих фото можна побачити, що у дружини онука королеви Єлизавети, кучеряве волосся. А коли Міддлтон не укладала їх, використовуючі спеціальні засоби, її волосся завивалося в дрібненькі кучері. 

Її високість ставала старшою і впевнено йшла до своєї ідеальної зачіски. Вона навчилася укладати волосся так, що створювався красивий та елегантний образ. 

Улюблена зачіска Кейт

Ставши членом королівської сім’ї, Кейт намагалась дотримуватись одного типу зачіски, а саме вона робила обсяг біля коріння та красиві завитки на кінцях, і це в тих випадках, коли вона не укладала волосся в хвіст або не потрібно робити елегантну зачіску на різні урочистості. За цей час вона також змінювала колір волосся, воно було у неї і карамельно-каштанове, а також пізніше мало більш темний відтінок. у 2005 році герцогиня постригла чубок, який вона відрощувала протягом довгого часу, але Кейт постійно ховала її за допомогою укладки в довгі передні локони. 

За останню пару десятків років дружина Принца Вільяма намагається дотримуватись однієї і тієї ж довжини волосся, приблизно до лопаток або до плечей. Найбільш довгим її волосся було в 2013 році, коли воно доходило до середини спини. Густе та довге волосся Кетрін грубо лягало, і це не дозволяло зробити потрібний обсяг біля коріння. 

Після того, як герцогиня народила першу дитину. Принца Джорджа, вона відразу зменшила довжину волосся. Також вона це робила в 2015 та 2018 роках після того, як народжувала Принцесу Шарлотту і Принца Луї відповідно. Причиною герцогиня називає дуже просту та практичну річ. Вона не хотіла, щоб довге волосся заважало їй доглядати за дітьми. 

Нагадаємо, що раніше опублікували список порад для жінок про те, як стати впевненими та сильними. Коли у людини є почуття власної гідності, тоді вона користується довірою у оточення. Така людина викликає симпатію у співрозмовників. А от коли ми не впевнені в собі це теж помітно відразу. Якщо у людини на обличчі можна прочитати невпевненість, то вона навряд чи зможе отримати визнання суспільства. 

!