La П’єц – найсмачніша піца в світі

Традиційна італійська піца, яка згодом, як і багато інших кулінарних винаходів, стала улюбленою стравою у багатьох країнах, ще одне підтвердження того, що делікатеси є результатом фантазії, винахідливості та спостереження, які дозволили зробити досконалим смак набору звичайних продуктів. Пригадайте італійське кіно, де випікають піцу в печі – це класичний спосіб її виготовлення.

Швидка доставка піци у Львові – і вам не прийдеться шукати піч, зробити тісто, підбирати інгредієнти. Це зроблять за вас майстри з La П’єц! Вам залишилося лише зайти на сторінку, вибрати смакоту, що вам до вподоби і ось – наш кур’єр вже мчить містом, щоб привезти ваше замовлення вчасно.

Чи знаєте ви якою була піца раніше?

З незапам’ятних часів, піца була їжею бідних італійських селян, які готували різні страви з борошна, оливкової олії, сиру та трав. Прототипом піци стали сільські коржі Фокаччо – щось середнє між лавашем та піцою. Наша піца на дровах https://la.ua/ – найкраще поєднання тіста, сиру та інших інгредієнтів, ні в чому не вступає італійській.

Як відомо, помідори ввійшли до композиції лише в XVIII столітті, тому, що вони раніше вважалися отруйними. Першу піцу, від якої відраховується рік народження цієї страви, підготував пекар Raphael Esposito з Неаполя. У 1889 році він випікав спеціальну піцу під час візиту короля Італії Умберто та королеви Маргарити. На честь королеви він і назвав піцу «Маргарита». Піца придбала кольори італійського прапора: червоні – помідори, білий – сир моцарелла, зелений – базилік. Інші компоненти піци почали з’являтися лише в 20-му столітті.

Американська історія появи піци починається з 1905 року. В цей час перша піцерія була відкрита в Нью-Йорку. Місцеві майстри придумали свій рецепт для тонкого тіста з начинками, вони називали його «Американська піца». Основною фішкою цього блюда американців стали трохи зігнуті бортики, що дозволило зробити набагато більше наповнення. До речі, цей рецепт надзвичайно популярний серед американців і сьогодні.

Має свої особливості і японська піца. На тісто додавали будь-які овочі та спеції, що людина може тільки побажати. Вся страва посипається сухим тунцем.

Асортимент піци від La П’єц

Нема бажання готувати вечерю, бажаєте перекусити з друзями, а може пообідати в офісі? Достатньо вибрати страву і зробити замовлення. Щоб отримати заряд енергії обирайте калорійну піцу «Цезаріо», фірмову La П’єц з трьома видами м’яс, бажаєте смачні ковбаски, в’ялене м’ясо, або рибу, тоді замовляйте «Карбонара» чи «Аль Сальмоне», зі свинячою грудинкою – «Панчетту». Полюбляєте вегетаріанські страви або просто обрали легку піцу, то для вас буде корисною «Маргаріта», «Вегетаріано». Ми маємо інгредієнти, які клієнт завжди може назвати при замовленні, або можемо прибрати ті, які Вам не подобаються. Таким чином, ви можете долучитися до створення своєї особистої страви разом з нашим піцмейкером.