“Люблю тебе та Україну!”: ще одна історія кохання у Кривому Розі під час війни

Україна вже протягом декількох тижнів мужньо бореться з російськими загарбниками, але це не заважає жителям регіонів жити, вірити у краще та кохати. На жаль, саме такі сумні обставини дали нам зрозуміти, що немає нічого важливішого, ніж наші живі та щасливі близькі люди. Напевно, саме це і стало приводом для багатьох криворіжців офіційно зареєструвати свої стосунки. З початку війни більше в Україні одружилися більше 11 тисяч пар. Як це – кохання під час війни? Детальніше на kryvorizhanka.

Історія кохання у Кривому Розі

19 березня 2022 року у Кривому Розі уклала шлюб закохана пара українських героїв – боєць територіальної оборони Володимир та криворізька волонтерка Світлана. Володимир раніше працював у Полку патрульної поліції Кривого Рогу, а коли окупанти вступили на його рідну землю, записався до батльйону тероборони. Світлана, член волонтерського об’єднання “39 Жіночої сотні”, робить все, щоб у наших захисників на фронті було все необхідне. 

На весільну церемонію молодят до місцевого ДРАЦС з’їхалися батьки, друзі, товариші по службі Володимира, волонтери, представники криворізьких ЗМІ. 

Закохані виглядали дуже щасливими, а для свята обрали досить оригінальне вбрання. Володимир був у військовій формі, а Світлана обрала ніжний український образ із вишиванкою. Молоде подружжя за традицією дало одне одному зворушливі клятви у коханні, які були також наповнені любов’ю до України. Гості привітали молодят із цим важливим днем та побажали їхньому коханню процвітати та ставати міцнішим під мирним небом. 

Загалом, на Криворіжжі за час війни вже зареєстрували шлюб близько двох тисяч осіб. Таких неймовірних та прекрасних історій кохання під час війни безліч і всі вони нагадують нам, що життя та любов завжди перемагають. 

Як зареєструвати шлюб під час війни?

Війна вже показала українцям та всьому світу, що перешкод для справжнього кохання не існує. Зараз все більше закоханих пар прагнуть узаконити свої відносини, щоб разом долати життєві труднощі. Навіть під час воєнних дій закохані мають право одружитися.  

Воєнний стан не сильно змінив процедуру укладання шлюбу – українці так само можуть подати заяву до ДРАЦС та одружитися у той самий день. Обов’язково потрібно при собі мати документ, який засвідчує вашу особу. 

З’явилися деякі зміни, що стосуються військовослужбовців, працівників поліції та медичних працівників. У такому випадку можна зареєструвати шлюб без вашої особистої присутності. Для цього вам потрібно заповнити спеціальну заяву з усіма основними відомостями про себе та нареченого/наречену (ПІБ, дату народження, громадянство). Також зазначте, чи планується зміна прізвища нареченої/нареченого. Після заповнення заяви, є декілька варіантів укладання шлюбу. Традиційно його може зареєструвати ДРАЦС, а крім цього командир військового формування, де перебувають наречені, або керівник медичного закладу, де працюють наречені. 

Уважно стежте за правильністю заповнення та подання документів, і не переставайте любити.

.