Новий 2022 рік: які кольори обрати криворіжцям

Невдовзі криворіжці зустрінуть Новий 2022 рік символом якого стане Чорний Водяний Тигр. Жителі не тільки нашого міста, а й усього світу звикли до традицій та символіки. Таким чином, зазвичай ми обираємо правильну символіку та кольори з якими зустрічати Новий рік аби в ньому нам щастило. У Кривому Розі дуже легко буде знайти підходящі кольори для власного вбрання та для вбрання столу. Більше на сайті kryvorizhanka.com.ua.

До того, як куранти проб’ють дванадцять та наступить новий календарний рік залишилося зовсім мало – менше місяця. Цей час пролетить непомітно та не встигнемо ми кліпнути очима, а вже Кривий Ріг зустрічатиме Новий рік, а його жителі сидітимуть за святковим столом. 

Частіше за все придбання прикрас на стіл та вбрання для себе ми відкладаємо на останні дні, а потім нервуємо та псуємо собі та тим, хто нас оточує настрій. Відповідно до цього дизайнери та психологи радять обрати вбрання для себе та для вашого столу заздалегідь. У Кривому Розі наразі можна придбати безліч новорічних прикрас та вбрання. Магазини, супермаркети та лавки на ринці завалені ялинками, кульками та іншими новорічними аксесуарами. 

Які кольори полюбляє Тигр?

Блакитний – це найпріорітетніший та головний колір 2022 року. Цей колір характеризують, як непостійний. Тому радять готувати себе до змін. 2022 рік не дасть розслабитися, він змусить вас бути мобільним та приймати швидкі, але правильні рішення. Категорично не радять неонові кольори та фіолетовий колір. Найбільш вдалими кольорами є відтінки тигра: коричневий, білий, помаранчевий, пісочний, золотистий, чорний та жовтий. Кольором стихії тигру є синій, тому його відтінки також дуже підійдуть. Дуже непогана буде ідея вкрасити своє вбрання елементами смужок, адже вбрання тигра саме смугасте. З прикрас краще обрати: аксесуари з металу, перли або інше з морським мотивом. Згадані прикраси можна придбати, як у невеличких магазинах по типу, так і у великих супермаркетах, чи в торгових центрах.

Сервірування

Фото:LedySoveti

Тигр, а саме водяний э прихильником спокійних кольорів. Тому вигідно та доречно буде прикрасити стіл саме стриманими відтінками з використанням різних тематичних аксесуарів та прикрас. Так, скатертину можна обрати традиційну білу. Якщо ж біла в’їлася, тоді прекрасним вибором буде скатертина синього, золотистого, чи сріблястого кольору. Вдало буде використання природних матеріалів для прикрашання столу. Так, гарно буде використати гілки хвойних рослин, шишки, запалити свічки та придбати дерев’яний посуд. 

Дизайнери радять обрати основним білий колір та розбавити його зимовими відтінками: синім, блакитним, сріблястим, чи золотим. Та додати природу: коричневий колір, що символізує дерева. Краще дотримуватися мінімалізму з  використанням двох чи трьох кольорів. Щасливим новорічним кольором є і помаранчевий, що символізує сонце, радість та мандарини. Він є символом наступного року, що передбачає спокій, щастя та душевне тепло. У Кривому Розі серветки та скатертини можна придбати в «Епіцентрі», тематичних крамницях. А дуже вигідно та унікально буде придбати тканину та виготовити серветки та скатертину самотужки. Або ж скористатися послугами ательє, яких у місті безліч.

Важливою деталлю святкування Нового року є страви, що подаватимуть. Так, тигр є самостійна тварина, яка добуває їжу самотужки. Тому, при приготуванні страв не заморочуйтесь. Але страви треба подавати кожному гостю окремо або ж у вигляді фуршету.

Таким чином, наступний рік обіцяє бути спокійним, але й вимагатиме від нас конкретики та рішень. Важливо зустріти Новий Рік не тільки з кольорами, що полюбляє Тигр, а й у дружній компанії та з прекрасним настроєм.