Чому криворіжці раніше старіють

Безумовно виною всьому екологічна ситуація на території Кривбасу. Шкідливі звички, такі як куріння і вживання алкоголю, неправильне харчування і догляд за тілом, шкірою обличчя і рук. На старіння впливають так само і гени, деякі в 15-ть років виглядають на 27-м, а деякі в 27-м на 15-ть років. Але є також ряд інших чинників які прискорюють процес старіння криворіжців і про більшість з них ніхто і не замислювався, пише kryvorizhanka.com.ua.

Ніхто не хоче прокидаючись в дзеркалі бачити стару. Вік-це постійне нагадування про те, що кожен з нас не вічний. Але є досить прості способи обернути цей процес назад, і один з ефективних це регулярні заняття спортом і фізичною активністю. Але одними фізичними вправами не повернути молодість, слід також відмовитися від того що значно прискорює цей процес.

Не відмовлятися від нового

Багато криворіжці відмовляються щодня навчатися або відкривати для себе щось нове з абсолютно різних причин. Але інтелектуальне зростання людини є одним з найголовніших показників молодості. Мозкова активність дуже позитивно впливає на когнітивні здібності. Тобто відмовляючись вчитися чомусь новому, криворіжці, прирікають себе на прискорене старіння.

Визнати медитацію

Багато хто навіть не знав наскільки йога і медитація можуть бути корисні для організму людини. Заняття йогою або медитацією допоможуть забути про стресс.Щоденні вправи допоможуть знизити рівень стресу і відновити сили. Тому не варто стояти осторонь або відкидати ці заняття, адже для організму вони принесуть тільки користь. Для цих занять досить хоча б кожен день приділяти годину часу

Стежити за харчуванням

Правильне харчування запорука здоров’я. Слід контролювати вживання жирної і солодкої їжі, а так само ретельно пережовувати їжу. Погано пережована їжа створює величезне навантаження на шлунково-кишковий тракт.

Малорухливість

Малорухливість разом з неправильним харчуванням призводить до накопичення в організмі цукру і жиру, які в свою чергу уповільнюють процес метаболізму. Криворіжці які ведуть такий спосіб життя швидко набирають зайву вагу, виглядають старшими за свої роки і крім цього у них піднімається тиск і з’являються інші дуже серйозні проблеми зі здоров’ям.

Контроль тиску

Всі пункти пов’язані один з одним і звичайно ж невід’ємною частиною є і контроль за артеріальним тиском. Підвищений тиск може сигналізувати про те, що людина постійно перебувати в стресовій ситуації.

Проблеми з тиском свідчать про те, що в організмі порушений кровообіг, тобто до органів не надходить належна кількість корисних речовин, і в результаті в організмі відбуваються збої і він перестає працювати так як повинен.

Контроль метаболізму

Найбільш очевидний ознака повільного метаболізму це різкий набір ваги. Це говорить про те що організм криворіжців перебуває в стресі і тому створює запаси жиру. Це і повинно стати першим дзвіночком про те, що пора починати інтенсивні фізичні вправи.

Куріння

Однією з головних і найбільш поширених причин за якими організм людини старіє і через яку виникають проблеми зі здоров’ям є куріння. Воно викликає проблеми з судинами, рак та інші хвороби. Організм може обійтися без нікотину, він йому не потрібен, тому варто відмовитися від цієї звички. Відмова від неї зробить життя набагато краще, а здоров’я міцніше.

Ви не живете сьогоднішнім днем

Дуже багато кількість людей по всьому світу, в тому числі і криворіжці не живуть повноцінним життям. В основному всі працюють і витрачають свій час на рутину, а у вільний час думки йдуть в минуле, яке нікому не в силах змінити або в невідоме майбутнє.

Але чим більше криворіжці будуть радіти приємним дрібницям, тим краще вони будуть виглядати і краще буде у них життя.

Соломка

Одним з розповсюджених ознак старіння являеться регулярне вживання напоїв через соломинку. Справа в тому що коли ми втягуємо якийсь напій через трубочку або соломинку, губи відповідно складаються, при цьому формуючи навколо рота зморшки. Це ж відноситься і паління.

Сон на боці

Молодий вигляд обличчя-   це сон на спині. Адже коли криворіжці сплять на боці або животі їх обличчя стискається і впирається в подушку, що призводить до ранньої появи зморшок і внаслідок старіння.

Постава

Дуже поширена проблема особливо серед молоді і тих людей у кого сидяча робота. Сутулість, неправильне положення спини, викривлення хребта призводять до того що на м’язи лягає нерівномірна напруга, яка згодом провокує біль і постійну втому в цілому. Правильна осанка впливає на ходу, формує фігуру і створює образ людини в цілому.

Захист від сонця

Дуже помилкове дію і думка тих людей, які захищають свою шкіру від сонячних променів тільки під час відпочинку. Насправді шкіра людини страждає від дії ультрафіолетових променів щодня. Вони є найголовнішою причиною по якій криворіжці і люди всієї планети передчасно старіють. Тому слід щодня використовувати крем для обличчя з сонцезахисним фактором, незалежно від пори року і погоди.

Менше дивитися телевізор

Це стосується і тих хто сидить за комп’ютером, в інтернеті або мобільному телефоні. Час таких занять скорочує життя на двадцять дві хвилини. Тому слід не засиджуватися годинами, а робити розминку кожні півгодини.

Сон

Недосипання або проблеми зі сном можуть бути чреваті для як і для здоров’я так і для зовнішнього вигляду людини. Повноцінний сон повинен тривати від семи до восьми годин. Якщо людина не дотримується цієї норми, і спить менше, його організм не встигає відновитися і відпочити від минулого дня. Внаслідок це звичайно сказується на роботі всього організму. Тому криворіжцям слід дотримуватися семигодинного або восьмигодинного сну, а лягати спати в районі 22-х або 23-х годин.

Стрес

Безумовно в житті можуть оточувати стресові ситуації, важкі періоди в житті і інше. Але найчастіше сама людина і породжує цей стрес, які переростає в хронічний. Він наносе дуже велику шкоди клітинам організму, порушує їх регенерацію. Для того щоб позбутися від цього, від постійних переживань в житті, слід організувати себе і робити всі заплановані речі вчасно.