Воїни свята: бійці АТО Кривого Рогу привітали містянок з першим днем весни

Справжні чоловіки вміють тримати зброю міцно, а квіти ніжно. Це довели криворізькі бійці АТО. Далі розповість kryvorizhanka.

Вчора, 1 березня, у Кривому Розі вони провели святкову акцію,  в ході якої привітали з початком весни мешканок міста.

Група бійців з різних підрозділів дарували квіти та солодощі незнайомим жінкам на вулицях Кривого Рогу.

«Ми вирішили подарувати маленьку радість жінкам. Спочатку самим було трохи лячно, як сприйматимуть нас атовців, були трохи сковані і зжаті. Коли подарували квіти першій дівчині, побачили її щиру посмішку і радість, стали почуватися вільніше. Далі вже стало легше, побачили, що люди адекватно реагують», – розповідає один з учасників акції, колишній боєць 93-ї бригади Володимир Янович.

Під «вітальний приціл» бійців АТО потрапили молоді мами з колясками, пенсіонерки, юні дівчата та співробітниці поліції. З 30-ти жінок дві від квітів відмовилися, бо зніяковіли від несподіванки і засоромилися кількості людей у камуфляжах. Як розповідає Володимир Янович, ідею проведення такої акції їм підказала волонтер 39-ї жіночої сотні Юліана Березуцька, далі вони зібралися і реалізували її.

«Всі думають, що учасник бойових дій – це якась похмура, зла і непривітна людина. Ми такі ж як і всі, хочемо щоб нам було тепло, хочемо і людям дарувати радість і тепло. Треба налагоджувати стосунки з цивільними», – говорить Володимир Янович.

Естафету криворізькі атовці передали своїм колегам з Дніпра.

Нагадаємо, що днями криворізькі бійці АТО перевірили криворізькі маршрутки на виконання Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».  Група бійців цілеспрямовано відвідала водія, на якого надходило  найбільше скарг на відмову і пільговому проїзді, далі проїхалися ще в кількох маршрутках і провели профілактичні бесіди з маршрутчиками.