Як «очистити» своє оточення під час пандемії: поради криворізьким жінкам

Останній рік, пов’язаний з ковідною епідемією, для нашого життя став незвичним. Значно зменшився рівень соціалізації і безпосереднього спілкування на роботі, з друзями, родичами. Через часті карантини зменшилась можливість відвідувати спортзал, подорожувати за кордон, що дозволяло вам не тільки відпочити, а й зняти  емоційну напругу, пише kryvorizhanka.com.ua.

Карантин багатьох криворізьких жінок змусив подивитися на своє оточення по-новому, інакше. Напевне, і вас це призвело до необхідності здійснити переоцінку цінностей, можливостей, людей і подій навколо вас, речей, інтересів.

Чули приказку: «Коли я попросила Бога позбавити мене ворогів, стала втрачати друзів»?

Як «почистити» своє оточення?

Дамо вам кілька порад, що треба робити, щоб «очистити» своє оточення.

Якщо ви творча людина, то необхідно зосередитись на творчості. Займіться читанням, медитацією, малюванням, спортом, handmade, запишіться на онлайн курси, щоб вивчити щось нове для себе, акцентуйте свою увагу на красивих кольорах. Зробіть, нарешті, те про що давно мріяли, але на це не вистачало часу. Не давайте тим, хто вас оточує висловлювати невдоволення щодо вашої творчої роботи, ваших планів, не дозволяйте комусь себе зруйнувати.

З початком карантину велика чисельність жінок перенеслась у соціальні мережі, де смислом їх життя стали оцінки, охоплення, на які витрачаються великі кошти для розкрутки, мрія стати блогером.

Але ми вам рекомендуємо зробити протилежне: видаліть профіль або зробіть стрічку порожньою на пару місяців, щоб відпочити від інформаційного галасу. Таким чином, від вас «підуть», тобто відпишуться друзі, які ніколи ними не були. Хтось це зробить тихо, а хтось «грюкне дверима» і зникне не тільки з ваших підписників, але й з вашого життя.

Однак можете бути певні, що ті хто залишаться, це будуть люди, які вас завжди підтримають.

Таким чином, ви очиститесь від токсичних не потрібних вам людей: депресивних, егоїстичних, надмірних, вічно невдоволених. Присутність таких людей може і вас змушувати концентруватись на негативі. Ви будете уподібнюватись до них. Особливо це актуально у нинішній час.

Позитивні емоції убезпечують від вірусу

Фахівці стверджують, що будь-який вірус гине при високочастотних вібраціях, а їх мають позитивні емоції: радість, вдячність, великодушність, любов на емоційному рівні, любов безумовна всеохоплююча. В той же час негативні емоції низькочастотні: страх, гординя, гнів, роздратування, зневага, образа і можуть зашкодити людині. Віруси бояться сильних і позитивних людей.

Не виключено, що оновлення стосунків приведе вас до нових творчих ідей, а згодом і їх реалізації, нове коло спілкування зарядить вас позитивними емоціями, підніме настрій і самооцінку, гармонізує внутрішній стан.

В той же час гармонізуйте свої стосунки з рідними і близькими людьми. Обговорюйте з ними свої проблеми, пов’язані з роботою, здоров’ям, не бійтеся своїх почуттів і будьте здорові!