ЯК СПРИЯТИ ПІДВИЩЕННЮ ІМУНІТЕТУ ВОСЕНИ

З приходом осені в Україні починається сезон застуд та грипу. Оскільки дні темніють, ми, як правило, відчуваємо себе трохи більш виснаженими і втомленими, ніж зазвичай, саме тоді може нанести удар холодна погода. Синоптики повідомляють, що в Кривому Розі погода погіршиться вже у кінці вересня. На щастя, існує багато способів відбитися від осінніх вірусів та застуди та підтримувати вашу імунну систему у формі в холодні місяці. Далі на kryvorizhanka.

Імунітет залежить від багатьох умов, в тому числі від психологічного настрою і емоційного напруження, тому завжди потрібно проводити профілактику для його зміцнення.

ПОРАДИ МЕДИКІВ КРИВОГО РОГУ З ПИТАНЬ ПРОФІЛАКТИКИ І ЗМІЦНЕННЯ ІМУНІТЕТУ

СОН. Повноцінний сон є дуже корисним для вашого здоров’я. Переконайтеся, що ви увійшли в звичайний режим сну, і дайте своєму організму достатньо часу для відпочинку, відновлення та омолодження. Спробуйте встановити собі чіткий графік сну і вимкнути всю електроніку за годину до того, як підете спати.

ДОЗВІЛЛЯ. Проведіть час зі своєю родиною та друзями. Дослідження показали, що обійми з близькими – це чудовий підйом настрою та розвантаження стресу, що, у свою чергу, корисно для вашої імунної системи. Стрес є винуватцем номер один, коли йдеться про відчуття виснаження, і це насправді може послабити імунну систему.

ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ. Куріння – одна з найгірших речей, які ви можете зробити для своєї імунної системи. Куріння сприяє запаленню і збільшує час загоєння, що ускладнює боротьбу організму з симптомами застуди та грипу.

ГІГІЄНА. Це може здатися очевидним, але вимивання мікробів може мати значний вплив на ваше здоров’я. Носіть дезінфікуючий засіб для рук, коли ви на вулиці, і обов’язково мийте руки з милом у теплій воді після використання ванної кімнати та перед обробкою їжі.

СПОРТ. Помірні фізичні вправи – чудовий спосіб змусити ваше тіло працювати так, як слід; Ви повинні прагнути до приблизно п’яти 30-хвилинних кардіотренувань на тиждень і двох силових тренувань, будь то силові заняття або заняття з пілатесу. Однак не перестарайтесь. Занадто багато фізичних вправ і недостатній відпочинок насправді можуть мати зворотний вплив на ваше здоров’я; Ваше тіло потребує відпочинку!

ДЕТОКС. Імбир і куркума-чудові спеції, які додають вашій системі міні-детокс. Обидва перевірені, натуральні цілющі засоби, які зміцнюють вашу імунну систему і підтримують вас у працездатності в холодні місяці.

ВІТАМІНИ. Вітамін А – ще одне чудо – живильне речовина для імунної системи. Він відіграє важливу роль у підтримці шкіри, захисного бар’єру вашого тіла, здоровою та оздоровленою, що означає, що у вас буде непроникна перша лінія захисту від бактерій, вірусів та інших мікробів. Солодка картопля, морква та патисон чудово допомагають забезпечити вітамін А, і вони вже є осінніми фаворитами!

Що ще важливо знати

Життєво важливою частиною вашої імунної системи – є кишечни, і ваше травлення відіграє велику роль у підтримці решти вашого тіла у формі. Нам усім потрібні пробіотики, щоб наша травна система працювала, а корисні бактерії, що містяться в них, можуть допомогти зменшити запалення та тяжкість застуди та грипу. Їх можна знайти в пробіотичних йогуртах та ферментованих продуктах харчування, але не завадить приймати добавки в холодні місяці.

Щоб вчасно виявити симптоми зниження імунітету і звернутися до лікаря, звертайте увагу на своє самопочуття!