Зважені та щасливі: криворіжці на шляху до ідеальної ваги

Зайва вага – проблема для багатьох, позбутися її дуже важко, а ще важче – винести цю проблему на загал і відкрито заявити людям «я – гладкий». Втім, криворіжці, як люди зі сталевого міста і зі сталевим характером не посоромилися відкрито заговорити про свої проблеми з зайвою вагою і навіть взяти участь у всеукраїнському телевізійному шоу телеканалу СТБ «Зважені та щасливі». Деяким з них поталанило не тільки скинути десятки зайвих кілограмів, а й виграти грошовий приз у проекті, пише kryvorizhanka.com.ua.

Андрій та Дмитро Рубан

Брати з Кривого Рогу Андрій та Дмитро Рубан прийшли на проект «Зважені та щасливі» у 3-му сезоні, щоб змінити свої життя.  Під час проекту вони запам’яталися глядачам систематичним виясненням стосунків та постійними скандалами Рубана-старшого.

До фіналу хлопцям дійти не вдалося, вони залишили проект і продовжили схуднення вдома.

На фінальному зважуванні Андрій скинув 104 кг (вага на початку проекту 213 кг), а Дмитро (початкова вага 170 кг) позбувся – 92 кілограм, хоча з проекту він вилетів раніше. Здобути перемогу братам не вдалося, але у фіналі проекту вони з’явилися перед глядачами стрункими до непізнаваності.

По завершенні проекту Андрій подався на інший  – «Половинки» в надії знайти своє кохання. Втім, через складність характеру він весь час сварився з експертами, скандалив з суддями, не знайшов свою любов і зрештою покинув проект.

Що стосується Дмитра, то він і дотепер намагається тримати себе у формі і займається спортом.

Олена Александрова

Переселенка з Луганської області Олена Александрова  з початком війни на сході України у 2014 році вимушено мігрувала до Кривого Рогу. З 13 років вона була годувальницею сім’ї, постійно потерпала від знущань однолітків.  Поштовхом до усвідомлення того, що з зайвою вагою треба боротися стала війна. Ховаючись від обстрілів Олена зрозуміла, що через зайву вагу вона одного разу може не встигнути добігти до укриття, тож прийняла рішення вирішити цю проблему. Вона відправила анкету на СТБ на передачу «Зважені та щасливі» 6-й сезон.

 Участь у проекті давалася Олені важко, вона погано скидала вагу, а суперники клювали її за повільність, лінощі та пасивність. Зрештою учасники проголосували проти Олени і вона залишила проект, а вже вдома продовжувала худнути.

  Прийшовши на проект з вагою 134 кілограмів, їй вдалося скинути 77 кілограм і важити 57. Таким чином дівчина здобула перемогу у домашньому схудненні, отримавши грошовий приз у розмірі 100 тисяч гривень.

«Я ловлю кайф від того, що можу бігати по сходах. У мене зникли всі проблеми зі здоров’ям. Спина в порядку, пройшло хропіння. Зараз до мене повернулося здоров’я, я повністю перевтілилась. Навіть астигматизм, здається, проходить, я стала краще бачити. Я – Олена Александрова довела усім, що я не слабке звено», – поділилася Олена з журналістами.

Ярослав Самодаєв

Криворіжець Ярослав Самодаєв брав участь у проекті «Зважені та щасливі» у 6-му сезоні у протистоянні чоловіків проти жінок. Тренером чоловічої команди був боксер В’ячеслав Узелков. 32-річний Ярослав,він прийшов  на проект не тільки скинути зайві кілограми, а й знайти свою любов, з якою зможе створити сім’ю. Це йому вдалося. На проекті сором’язливий Ярослав закрутив роман з однією з учасниць.

Початкова вага криворіжця становила 185 кг, а за проект, в тому числі і на домашньому схудненні Ярославові вдалося позбутися 72 зайвих кілограм.

Сьогодні Ярослав активно ділиться з підписниками в соцмережах секретами схуднення і навіть розробив свій авторський курс.

Людмила Чаднова

Криворожанка Людмила Чаднова, прийшла на проект «Зважені та щасливі» 9-й сезон з вагою 144 кілограми. Йдучи на реаліті-шоу вона мріяла скинути щонайменше 100 кілограм. 33-річна жінка проходила найскладніші випробування і протрималася у шоу 17 тижнів, після чого покинула проект і почала боротьбу за приз у домашньому схудненні. Удома Людмила продовжила тренування і дотримуватися правильного харчування і зрештою досягла результату – стала переможницею у домашньому схудненні. За проект вона скинула 76 кілограмів зайвої ваги і при рості 168 см закінчила проект з  вагою 68 кг.

“Часом дивлюся на себе в дзеркало і не вірю, що це я. У такій вазі я себе не пам’ятаю. Напевно, це був клас 9-й. Але настав такий період, що можу сказати: я вродлива. Зі старих речей у гардеробі я залишила легендарну туніку і червоний костюм у намистинку. Мені здається, ці дві речі я залишу на все життя для того, щоб вони мені нагадували, якою я була. Дуже страшно повернутися в ту вагу”, – сказала журналістам переможниця 9-го сезону «Зважені та щасливі» Людмила Чаднова.

Зараз жінка успішно займається бізнесом і намагається утримувати себе у комфортній вазі. Вона є співвласником кількох продуктових магазинів у Кривому Розі.

Учасники, яким вдалося утримати результат схуднення, діляться своїми секретами.

На першому місці – постановка мети, далі – приведення в порядок свого харчування. По-перше, це – виключення з раціону вуглеводів (печива, цукерок, тістечок), включення в раціон здорової їжі (риби, морепродуктів, сезонних овочів і фруктів, куряче філе, печінку), відмова від смаженого і жирного, уникати перекусів між прийомами їжі і пити не менше 1,5 літрів звичайної води в день.

Щоб зробити правильне харчування більш доступним, куряче філе можна замінити курячими ніжками, дорогу рибу замінити недорогою, овочі теж вибирати більш доступні за ціною. А щоб не їсти на ніч, потрібно випити стакан води або кефіру, у крайньому випадку можна з’їсти трохи сиру.

Після того, як розібралися з харчуванням і налагодили його, потрібно підключати фізичні навантаження – регулярно і на постійній основі. Не варто поспішати бігти до спортзали, можна для початку вибрати те, що вам до душі – наприклад, танці або плавання. Подобається танцювати, танцюйте вдома перед дзеркалом, любите плавати – запишіться убасейн. Найголовніше – навіть, досягнувши результату, треба продовжувати робити фізичні вправи і дотримуватися правильного харчування. А ще не намагатися схуднути за всяку ціну, а все робити із задоволенням.